Astra g teyp

ercaneroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABA ARKADAŞLAR,
99 ASTRA G NİN ORJİNAL TEYİBİNİ SÖKÜP YENİ BİR TEYP ALMAK İSTİYORUM FAKAT YENİ TEYİBİN DİREKSİYON KUMANDASINI İPTAL ETMESİ CANIMI DA SIKMIYOR DEĞİL DİREKSİYON KUMANDASINI İPTAL ETMEYEN BİR TEYP VARSA BİLEN ARKADAŞLARDAN BU KONUDA YARDIM İSTİYORUM.
BEN BİR TANE BULDUM BU ADRESTEN http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/kenwood-kdc-u7046bt-bluetooth-039-lu-cd-mp3-calar-46877088
DİREKSİYON KUMANDASI UYUMLU DİYOR SATICI İLE İRTİBATA GEÇTİM ASTRA G YE UYUMLU OLUP OLMADIĞINI BİLMİYORLAR BENDE SİZ DEĞERLİ OPEL'Cİ ARKADAŞLARIMDAN KONUYLA İLGİLİ YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.
EN DERİN SAYGI VE SEVGİLERİMLE.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Öncelike forum kuralları gereği kendinizi tanıtan bir konu açmanız gerekiyor.

Linkini gönderdiğiniz ürün sizin aracın direksiyon kumandalarıyla çalışmaz.

Pioneerin birçok modeli+direksiyon kumanda aparatıyla birlikte sizin araçta ve kumandalarınız çalışır şekilde kullanılabiliyor.

Daha detaylı bilgiyi konuyu taşıdığım ses ve görüntü sistemleri başlığı altında bulabilirsiniz.

hakanshn

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABA ARKADAŞLAR,
99 ASTRA G NİN ORJİNAL TEYİBİNİ SÖKÜP YENİ BİR TEYP ALMAK İSTİYORUM FAKAT YENİ TEYİBİN DİREKSİYON KUMANDASINI İPTAL ETMESİ CANIMI DA SIKMIYOR DEĞİL DİREKSİYON KUMANDASINI İPTAL ETMEYEN BİR TEYP VARSA BİLEN ARKADAŞLARDAN BU KONUDA YARDIM İSTİYORUM.
BEN BİR TANE BULDUM BU ADRESTEN http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/kenwood-kdc-u7046bt-bluetooth-039-lu-cd-mp3-calar-46877088
DİREKSİYON KUMANDASI UYUMLU DİYOR SATICI İLE İRTİBATA GEÇTİM ASTRA G YE UYUMLU OLUP OLMADIĞINI BİLMİYORLAR BENDE SİZ DEĞERLİ OPEL'Cİ ARKADAŞLARIMDAN KONUYLA İLGİLİ YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

Ercan bey öncelikle hoşgeldiniz.
bildiğim kadarıyla forumda büyük harf kullanmak yasak.(bağırmak anlamına geldiği için)
gelelim muzdarip olduğunuz konuya.bence astra g'ye birebir uyumlu bir iki teyp arasında seçim yapmak yerine gidin istediğiniz teybi alın ve aşağıdaki adaptörle direksiyon kumandası sorununu halledin.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...direksiyon-kumandasi-sorununuz-cozuldu/detay/

Son düzenleme:

ercaneroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür

teşekkür ederim forumda yeni olduğum için kuralları sizlerin sayesinde öğreneceğim inşallah hatamız olduysa affola.

kolega35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar,benzer bir aparatı herhangibir ticari amaç gütmeden,yardımlaşma adına ben de yapıyorum.Maliyeti 50 TL dir ve fabrikasyon olanlarla aynı işi birebir yapar.Selamlar.
MERHABA ARKADAŞLAR,

camanga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneer sonu 00 ile biten serisi ile kumanda aparatı takarsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz bende pioneer deh-9600 var kumanda on numara çalışıyor

kolega35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler,son 1-2 yıldır piyasaya çıkan 50 li modellerde de artık W/R girişi mevcut, kumanda aparatı ile kontrol edilebiliyorlar.Selamlar.
pioneer sonu 00 ile biten serisi ile kumanda aparatı takarsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz bende pioneer deh-9600 var kumanda on numara çalışıyor

astra2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde de aynı sorun var istanbul bagcılar ve çevresi bana yardımcı olacak biri varmı kumanda kolu çalışsın aparatı 50 tl miş peki teyp nekadar orta yollu bişi olsun acilll yardım bekliyorum şuan kaset çalar var delirtiyo radyoya mahkumuz