Astra g tavan sarkmasi yardim

yktzybl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar izmirde tavani yaptiracagim bir yer ariyorum bi kac yere sordum 200 tl fiyat çıkardılar daha ucuz bildiginiz bi yer var mi tabi isciligide guzel olmali? Ayrica yalitim malzemesi de dosetmek istiyorum bilgi verebilirseniz sevinirim teşekkür ederim.

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
120 liraya yaptırdım bergama gibi yerde... ses yalıtımını kastediyorsunuz sanırım ki tavana yapılacak ses yalıtımının bir etkisi olacağını sanmıyorum...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Tavana yalıtım malzemesinin ne artısı olacak? diye düşünüyorum da... pek artısı olmaz...bana öyle geliyor...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar izmirde tavani yaptiracagim bir yer ariyorum bi kac yere sordum 200 tl fiyat çıkardılar daha ucuz bildiginiz bi yer var mi tabi isciligide guzel olmali? Ayrica yalitim malzemesi de dosetmek istiyorum bilgi verebilirseniz sevinirim teşekkür ederim.

İzmir içi standart fiyat zaten 200 TL. O fiyatın altına, kaliteli bir malzeme+güzel bir işçilik yapan yer bulmak zor. A kasaya 180 TL ye Ankara'da yaptırmıştım, söküm işlemi sırasında bazı tırmaklar kırıldı, malzemeler kayboldu. Baltalar ön/arka elcikleri bile yanlış takmışlar, hiç bir malzeme temizlenmeden takıldığı için adamların ellerinin kiri de cabası. B kasaya İzmir'de bir arkadaşa yaptırdım, parçaları kırmadan, hasar vermeden söktüler, sökülen bütün parçalar tek tek temizlendi, sonuçta da ortaya temiz bir iş çıktı (fiyat da farklı oldu tabii).

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınızda ses sistemi yoksa tavana izolasyon yapmak pek birşey sağlamayacaktır

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İzmir içi standart fiyat zaten 200 TL. O fiyatın altına, kaliteli bir malzeme+güzel bir işçilik yapan yer bulmak zor. A kasaya 180 TL ye Ankara'da yaptırmıştım, söküm işlemi sırasında bazı tırmaklar kırıldı, malzemeler kayboldu. Baltalar ön/arka elcikleri bile yanlış takmışlar, hiç bir malzeme temizlenmeden takıldığı için adamların ellerinin kiri de cabası. B kasaya İzmir'de bir arkadaşa yaptırdım, parçaları kırmadan, hasar vermeden söktüler, sökülen bütün parçalar tek tek temizlendi, sonuçta da ortaya temiz bir iş çıktı (fiyat da farklı oldu tabii).

İşte bu durum başıma gelir diye dokundurmuyorum benim de bagaj kısmında var sarkma ama göz tırmalamıyor.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ağustosta izine ayrıldıgımda vectra b için izolasyon işlemine gireceğim.Araçta ses sistemi var.. resimlerle burada konu acıp paylaşacagım.. ( konuyu baltalamış gibi olmayayım )

vectra b için konusuyorum , bagaj izolasyonu zayif geldi bana. arka camurluklar ve bagaj içi zayıf. GL donanımına bagaj kapağında ki izolasyon malzemesini bile koymamışlar.. kendim temin ettim .

simendifer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavan sarkmasi

bende astra f 95 var aldığımda orijinal tavan kaplama kumaşı sarkmış vaziyette idi bu forumda araştırdım arkadaşın birisi resimleri ile nasıl değiştirildiğini yayınlamış bende ondan cesaret alarak kendim değiştirdim 10 tl yapıştırıcı derby kutu ve 20 tl de koltuk kanepe döşeme kuması koltukçular dan temin ettim el emeği kendimin çok basit değiştirdim tavan komple çıkarttım derby ile kumaşı yapıştırdım gölgede yap çok güzel oldu yaptıktan sonra kendim de beğendim zor değil kendin yap derim ayrıca formu araştır resimleri var
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=68316&highlight=Astra+f+Tavan

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bende astra f 95 var aldığımda orijinal tavan kaplama kumaşı sarkmış vaziyette idi bu forumda araştırdım arkadaşın birisi resimleri ile nasıl değiştirildiğini yayınlamış bende ondan cesaret alarak kendim değiştirdim 10 tl yapıştırıcı derby kutu ve 20 tl de koltuk kanepe döşeme kuması koltukçular dan temin ettim el emeği kendimin çok basit değiştirdim tavan komple çıkarttım derby ile kumaşı yapıştırdım gölgede yap çok güzel oldu yaptıktan sonra kendim de beğendim zor değil kendin yap derim ayrıca formu araştır resimleri var
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=68316&highlight=Astra+f+Tavan

İşte burada asıl sorun şu ustalarımız para kazansın ama 10 TL yapıştırıcı 30 TL kumaş ver 200 gayma.... millet sanki yoldan topluyor parayı... esnafın her zaman ki halleri... her 100 dese neyse de arkadaş toplamda 40 TL malzemelik olaya 200 TL insaf... başka bir şey değil.