Astra G Tampon Izgarası

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra G Coupe Aracımda normal tampon ve üzerinde irmscher ek var. OPC tamponu almayı düşünüyorum fakat çok maliyetli oluyor. Bende kendi tamponum üzerinde değişikliklere gitmeye çalışıyorum. Tampon altına bir ızgara koyup logo iptaline gitmeyi düşünüyorum. Fakat bu tampon altına ızgara nasıl yapılır. Nereden alınır nedir ? Bilgisi olan beni aydınlatırsa sevinirim. Sizce ne gibi bir değişikliğe gitmeliyim. Tampon mu alıyım ? Böyle mi kalsın ? Logo iptali mi yapıyım ? Logo + Tampon Izgarası mı ?

Aracım

Yapmak istediğim parça

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yardım lütfen :) Günlerdir araştırıyorum Steinmetz in çalışmasında yapılmış bu. Alt Tampon ızgarası olarak geçiyor fakat ne yurt dışı ne yurt içi bu parçayı satana rastlamadım. Bilen yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 günde tek cevap bilen yok demekki :)

bence aracınız cok güzel ben olsam hiç bozmam..

sadece o bahsettiginiz parcayı bulamıyorsanız o bölgeyi siyaha boyatın yada kaplatın. böyle gri pek hos durmuyor boyattıgınızda göze batmayacak bütünlük olacaktır.birde o ledmidr nedir onları cıkarın :)

ayrıca logo iptalini şahinim olsa yaparım zamanında yaptımda.ancak böylesine güzel bir aracın var panjurda sahane duruyor farlarla..nie iptal edesinki..

astra h lardada yok amblemi söküyolar yok yazıları iptal ediyolar. böyle gördügüm araclara 1500 modifiye point veriyorum.50 bg kazanıyolar tahminim heralde :)

Opelden utanmayın..

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 günde tek cevap bilen yok demekki :)

bence aracınız cok güzel ben olsam hiç bozmam..

sadece o bahsettiginiz parcayı bulamıyorsanız o bölgeyi siyaha boyatın yada kaplatın. böyle gri pek hos durmuyor boyattıgınızda göze batmayacak bütünlük olacaktır.birde o ledmidr nedir onları cıkarın :)

ayrıca logo iptalini şahinim olsa yaparım zamanında yaptımda.ancak böylesine güzel bir aracın var panjurda sahane duruyor farlarla..nie iptal edesinki..

astra h lardada yok amblemi söküyolar yok yazıları iptal ediyolar. böyle gördügüm araclara 1500 modifiye point veriyorum.50 bg kazanıyolar tahminim heralde :)

Opelden utanmayın..

Hoca güzel yorumun için teşekkür ederim :) Güzel düşünmüşsün yazmışsın :) Bilmiyorum insanoğlu hep daha iyisini istiyor :) Yapabilirsem çok daha iyi olacağına inanıyorum ama dediğim parçayı hiçbir yerde bulamıyorum. Büyük ihtimalle tampon almak zorunda kalıcam :)