ASTRA G sis farları

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 99 model astra G için önlere orjinal sis almayı düşünüyorum böyle olmuyor bu iş satan arkadaş varmıdır yada anakrada nerden ne kadara temin edebilirm yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kendi aracıma opelparcaci.com dan almıştım, tavsiye ederim. Sanırım 50 ytl felan takımı. Bi kaportacı yada döşemeciye 20-30 ytl ye yerlerini açtırırsın bitti işte.

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kendi aracıma opelparcaci.com dan almıştım, tavsiye ederim. Sanırım 50 ytl felan takımı. Bi kaportacı yada döşemeciye 20-30 ytl ye yerlerini açtırırsın bitti işte.

birde elektrikçiye gidersin bunların üstüne. bence önce bi servise sor. kaça yaptıklarını öğren. sonra bu işlere giriş.

Son düzenleme:

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Yıldız da çıkmasını 60 liraya anlaştım birisiyle. Düğmesini de verecekti. Onun dışında kalan tesisat da kablo zaten başka bişi değil. Düğme almak istemezseniz, arka sisleri kontrol eden düğmeye bağlayabilirsiniz ön sisleri, tabi bir röle takmak faydalı olur

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yıldız da çıkmasını 60 liraya anlaştım birisiyle. Düğmesini de verecekti. Onun dışında kalan tesisat da kablo zaten başka bişi değil. Düğme almak istemezseniz, arka sisleri kontrol eden düğmeye bağlayabilirsiniz ön sisleri, tabi bir röle takmak faydalı olur

kesinlikle arka sislere bağlatmayın arkadan geleni acayip rahatsız ediyor nerde böyle bir araç görsem uzunları yakıp dayanıyorum arkasına :(

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servise hiç gitmek istemiyorum acaip fahiş fiyat veriyorlar insanın bütün şevki gidiyor resmen bi araştırayım yine yazarım teavsiyenizi alırım teşekkürler

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim orjinal sislerden birinin içi kırılmıştı, camları da eskimişti baya, ikisini de değiştirdim. özel serviste 100 liraya taktırdım. tabi tesisat hazır. sadece tampon sökülüp yenisi monte edildi ve ampulleri takıldı. internette 30 liraya da satılıyor tanesi.

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelparcaci.com da 23 YTL tanesi ama tesisat yok tabi bide tuş bulmak gerekiyor yukarda arkadaşın dediği gibi arka sislere bağlatmak iyi olmaz taksici usulü alakaya maydonoz bi tuş olsunda istemiyorum gdip kazalı arabadan sökecez en kötüsü :)

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden bizimkinin arkadada var maydonozmu olmuş