Astra G Sahipleri Buraya

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırLı oLsun ne kadara maL oLdu ? bi de egzoz uç mu sadece

acıklamamda da yazdıgım gıbı egzoz ucu degıl abart egzoz farlar orjınal cıkma aldım sıfır ıkısı 150 tl verdım sısler depo marka tanesı 30 tl ıkısı 60 abarttıda saolsun 3,28ınden bı abımız cıkarttı verdı kendısıne yetmıyormus :D
saolun arkadaslar

kasırqa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

acıklamamda da yazdıgım gıbı egzoz ucu degıl abart egzoz farlar orjınal cıkma aldım sıfır ıkısı 150 tl verdım sısler depo marka tanesı 30 tl ıkısı 60 abarttıda saolsun 3,28ınden bı abımız cıkarttı verdı kendısıne yetmıyormus :D
saolun arkadaslar

ouww tekrar hayırLı oLsun :D peki bu egzoz takınca yakıt artıyo mu öyLe söyLentiLer var inanasım geLmiyor :)

isokal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben F ciyim. ancak arkadaşa 2003 G bulduk otomatik vites tavsiye edermisiniz bizi üzermi?

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
metin ihtiyacın olan jant kaldı.bence en kısa zamanda bu jantlardan kurtulmalısın.

farların hayırlı olsun.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ouww tekrar hayırLı oLsun :D peki bu egzoz takınca yakıt artıyo mu öyLe söyLentiLer var inanasım geLmiyor :)

bak gzl abicim soylee birsey var benim taktigim abart egzoz sadecee ses icinn birde performans egzozlati var fiyatalri biraz dahaa uygundurr onalarii takarsan aracin daha cook egzoz dumaninii disarii daha rahat bir sekildre atarki buda tekrar yakmaa ihtiyaci dogurur perfoman egzoz takarsan beygirr flnda yukseltirr ama yakitinida arttirir benim taktigim abart oylee bir sorunn yok :)

jantlaradaa gelincee paramm yokkii kutusuna kadar harcadim ancaa tksa girebilirimm kafaa kafayaa yoksaa sorun yok bncr gzl duruyor :)

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Astra G lerde kapılardan biri açık kalınca yanan lambadan yok mu benimki mi bozuk :)