Astra G Sahipleri Buraya

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ıyı geceler beyler bursada drag vardı gıdemedım kurstaydım sınavım vardı arkadaşım telefonda aga gelmıyonmu bısen eksıksın dedı moral sıfır tabı ama en önemlısı ılk yardım kursunu tamamladım sınavı gecerek ılk yardım ekıbıne katıldım

Burak hayırlı olsun,Allah ögrendiklerini uygulamaya fırsat vermesin inşllah ;) (nası bir hayırlı olsun duası yaptım ben bile şaştım:))

İyi geceler herkese arkadaşlar.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Burak hayırlı olsun,Allah ögrendiklerini uygulamaya fırsat vermesin inşllah ;) (nası bir hayırlı olsun duası yaptım ben bile şaştım:))

İyi geceler herkese arkadaşlar.
allah razı olsun ıl saglık mudurlugunde sınava gırdık bugun saglıgın torpılı olmaz deyerekten cok önem verdıler sankı öss gırıyormuşş havası hıssettım baraj85 dı 88 le gectım gectım 40 soru cözduk uygulama derken baya tempolu gectı bugun eger sınavı gecemeseydım sadece sertıfıka vereceklerdı katılımımdan dolayı ama sınavı gecınce tam ılk yardımcı oldum hem sertıfıka hemde ehlıyet gıbı belgem olucak bılgıler her 3 senedır tazalenecek bu arada kendımızı gelıştırcez ınsallah
fabrıkaya kufur edıyodum benı nıye yazdırdılar dıye zaten yogunum dıyodum gıdınce ınsan hayatının kurtarmak ne kadar guzel bırsey oldugunı bıze ögrettı hocamız zaten opelcı kafalar uyuşuyor hocamızda hızır acıllde 112 bakıyor acıl vakalara gıdıyor ögrenmek bıraz kolay oldu :D
yakında foruma uye olur zaman bulursa bahsettım forumdan :D

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
allah razı olsun ıl saglık mudurlugunde sınava gırdık bugun saglıgın torpılı olmaz deyerekten cok önem verdıler sankı öss gırıyormuşş havası hıssettım baraj85 dı 88 le gectım gectım 40 soru cözduk uygulama derken baya tempolu gectı bugun eger sınavı gecemeseydım sadece sertıfıka vereceklerdı katılımımdan dolayı ama sınavı gecınce tam ılk yardımcı oldum hem sertıfıka hemde ehlıyet gıbı belgem olucak bılgıler her 3 senedır tazalenecek bu arada kendımızı gelıştırcez ınsallah
fabrıkaya kufur edıyodum benı nıye yazdırdılar dıye zaten yogunum dıyodum gıdınce ınsan hayatının kurtarmak ne kadar guzel bırsey oldugunı bıze ögrettı hocamız zaten opelcı kafalar uyuşuyor hocamızda hızır acıllde 112 bakıyor acıl vakalara gıdıyor ögrenmek bıraz kolay oldu :D
yakında foruma uye olur zaman bulursa bahsettım forumdan :D

şakaya gelmiyecek konular listesinde zirvelerde rol alıyor sağlık.Hani herkesin hiç bir işe yaramaz gözüyle baktığı bi konu,ancak allah düşmanıma göstermesin, insanın başına gelmedikten sonra olayın önemini anlayamıyor.

Tekrardan hayırlı olsun hem sana hemde opelim.net'e Burak

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
şakaya gelmiyecek konular listesinde zirvelerde rol alıyor sağlık.Hani herkesin hiç bir işe yaramaz gözüyle baktığı bi konu,ancak allah düşmanıma göstermesin, insanın başına gelmedikten sonra olayın önemini anlayamıyor.

Tekrardan hayırlı olsun hem sana hemde opelim.net'e Burak
sagol kardeşim şakaya gelmez yankış bı hareket bır cok şeye mahal olabılır ılk yardımla ılgılı yakında zaten foruma bır bölum acılsın ve faydalansın herkes bununla ılgılı calışmalarım olucaktır ben yatar sızlere ıyı geceler konuyla ılgılendıgın ıcın teşekkur ederım hoşcakalın

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sagol kardeşim şakaya gelmez yankış bı hareket bır cok şeye mahal olabılır ılk yardımla ılgılı yakında zaten foruma bır bölum acılsın ve faydalansın herkes bununla ılgılı calışmalarım olucaktır ben yatar sızlere ıyı geceler konuyla ılgılendıgın ıcın teşekkur ederım hoşcakalın

Rica ederim bu konuyla herkez ilgilenmeli zaten,sanada iyi geceler.

xaotic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
A.s. Erkan :) Ne var ne yok?

off off ne diyosun gitmezmi :) canavar canavar emre aldı yeni bi sor istersen naıl memnunmu değilmi?
Tamam şu anda Emre'ye soruyorum kamuoyunun önünde :)

Sevgili Emre kardeşim,
Type-R için beni gaza getirmeni istiyorum. Yoksa gidip alfa-romeo 147 filan alıcam.
Özel mesajını ya da mailini bekliyorum eğer müsait olursan, sana zahmet:)

rageofxaotic@hotmail.com

Teşekkürler.

Benim astra bu hafta büyük ihtimalle gidici.
10.000 lirada param var. Sen kaça aldın aracın stock mu? Sakın az yakar çok kaçar deme kanmam :)

18+10=28 biraz da kredi çekersem iyi bi type-R çekerim altıma. Yoksa sanırım 25 e filan 147 t-sparklar var onlardan alabilirim.

Kafam karıştı. Birilerinin benim fikrimi değiştirmesi lazım :):confused::help:

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak söyleseydin ya be kardeşim ders verirdik her türlü malüm meslek :)

arda abi 147 de güzel ama madem 28 lira paran var 10 lira kredi çek 38 e falan a3 al bea abi :) çokmu uçtum :)

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay vay vay bişeyler yazıyım ama çok yazmıyım burdaki opelci arkadaşlar kızıyor sonra bana:D

baba ne a3 ü ne alfası ya kız arabası onlar,maddi imkanın varsa hemen bir typerı alıyosun ve gazlıyosun,burda hondaya sallayanlar ne vti a ne typer a ne de s2k binip kullanmışlardır bir kullanın neden honda honda diye kı.ımı yırttığımı anlarsınız:Dep3 tam bir spor araba ruhu mükemmel,vites aralıkları müthiş vtec üstünde tutamıyosun yapıştırıyor millete,gani gani modifiye parçası var.. anlat anlat bitmez yaşamak lazım:Dşimdiden hayırlısı olsun.burda bu kadar yazabilirim istersen özelden her türlü yardımcı olurum.