Astra G Sahipleri Buraya

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. benim havalandırmadan her açışımda partiküller uçuşuyor. geçen gittim polen filtresi değiştirdim azalsada kesilmedi. başka temizlenmesi gereken bir yer var mı? ya da bir yerde sorun olabilir mi? üfleme hızında veya klima soğutmasında problem yok...

aesimsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. benim havalandırmadan her açışımda partiküller uçuşuyor. geçen gittim polen filtresi değiştirdim azalsada kesilmedi. başka temizlenmesi gereken bir yer var mı? ya da bir yerde sorun olabilir mi? üfleme hızında veya klima soğutmasında problem yok...

Astra G'nin polen filtresinin yeri biraz sıkıntılı bir yerde aslında. Çoğu zaman filtreyi tam oturtamıyoruz, yandan geçen toz yine geçiyor. Sizinki de öyle bir şeydir. Filtreyi tam oturtun.

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler içinden çıkan da 8 şeklinde çıktı zaten yenisini takarken dikkatli taktık. demek yine de boşluk kalabiliyor...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
klıma muzullardan sıkılan sprey var temizlemek ıcın onu kullanmak lazım bakterı temızlenmesı ıcın tozu yok edermı bılmem denemedım

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş denedi ama farkı o da pek anlayamıyor. o malzeme sanırım uçucu bir köpüğümsü bir şey. bilgisayarcıda çalışırken gençliğimde kartlara sıktığımız bir köpük madde vardı kokusu aynı ona benziyordu. önce pisliğe yapışıyor sonra da havayla beraber dışarı atılıyor işe yarayabilir...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Okadar bilmiyorum kardeşim bırde klimaciya sormak lazim

iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi.