Astra G Otomatik Cam Kapatma (çift kilitleme ile)

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
video yu görüntüleyemedim. ama sıfırdan anlatımlı bir video yayınlarsan biz de yapmaya çalışırız gökhan.

Kardeşim videoya çekemedim kusura bakma tek başıma mutfakta yaptım.
Videoyu açtım 15 dakikada onu takip ederek yaptım.
Ama videoyu açabilirsen o videodan daha detaylı bi anlatım olamaz bence.
Ama kapıya bağlama işini video çekemesemde tek tek fotolu olarak anlatacağım.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlatan vatandaş havyayı rölenin bacakları üzerinde çok tutuyor nerdeyse röleyi yakacak ve lehim pastası kullanmadan yapıyor bu işi ,gözüme bunlar takıldı....
ethem bey valla ben acemiyim ama pasta kullandım. çok pis kokuyor bu pasta denen melet. ama güzel temizliyor.:) ben önceki konuda okumuştum o konuda da arkadaşlar yorum yapmıştı çok tutmuş diye ben ona dikkat ettim:D

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim videoya çekemedim kusura bakma tek başıma mutfakta yaptım.
Videoyu açtım 15 dakikada onu takip ederek yaptım.
Ama videoyu açabilirsen o videodan daha detaylı bi anlatım olamaz bence.
Ama kapıya bağlama işini video çekemesemde tek tek fotolu olarak anlatacağım.

evet kapı içine bağlarken hiç olmazsa foto bile olsa yeter.video yu açtık bakalım ben yapamam da laptop u eklektrikçiçe götürüp aynısını yaptırıcam kapı olayını sen halledersen bizde de sadece uygulamak kalır.şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ben ankaraya gittiğimde D4rkn3ss (Oğuzhan) arkadaşımız sağolsun bana 1 tane yapmıştı. Bende elektirkciye aynı tevreyi kopyalattım :) Hangi opel servisine gitsem takamayacaklarını söyledi. En iyisi izmir dedim ve şuan çok güzel çalışıyor.

Hatta elimde fazladan 1 tane daha var :)

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet kapı içine bağlarken hiç olmazsa foto bile olsa yeter.video yu açtık bakalım ben yapamam da laptop u eklektrikçiçe götürüp aynısını yaptırıcam kapı olayını sen halledersen bizde de sadece uygulamak kalır.şimdiden teşekkürler...

eğer havyan lehimin ve pastan varsa yapılamayacak bişey yok. videodaki uçları birleştir havyayı tut üzerine lehimi erit mevzu bundan ibaret. malzemeler 3 milyon işçilik bedava bide kapıya montaj edip çalıştımmı (inşallah Allah utandırmaz) tadından yenmez :)

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ankaraya gittiğimde D4rkn3ss (Oğuzhan) arkadaşımız sağolsun bana 1 tane yapmıştı. Bende elektirkciye aynı tevreyi kopyalattım :) Hangi opel servisine gitsem takamayacaklarını söyledi. En iyisi izmir dedim ve şuan çok güzel çalışıyor.

Hatta elimde fazladan 1 tane daha var :)

sen okuduğum cam kapatma konusunda az kaldı kıbrısa gidecektin. ankarada yaptırabilmene sevindim :)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sen okuduğum cam kapatma konusunda az kaldı kıbrısa gidecektin. ankarada yaptırabilmene sevindim :)

:) gerekirse giderim :) sorun değil. Amaç gidip gezmek hem böylece D4rkn3ss (Oguzhan) ile bir arkadaşlığımız oldu, Kokorecini yedik Anıtkabiri gezdim daha ne olsun :)

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer havyan lehimin ve pastan varsa yapılamayacak bişey yok. videodaki uçları birleştir havyayı tut üzerine lehimi erit mevzu bundan ibaret. malzemeler 3 milyon işçilik bedava bide kapıya montaj edip çalıştımmı (inşallah Allah utandırmaz) tadından yenmez :)

inşallah.merakla bekliyoruz.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah.merakla bekliyoruz.

off diyorum aracını tanıtan konuya baktım süper senin arabada yokmu cam kapatma olması lazım bence hemde sunroof kapatma bile olması lazım bence tech2 ile denettir bence vardır ama aktif değildir. yada mokiaya bi sor istersen