Astra G Orta konsol lcd uygulaması resimli

opelG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben altim 7 inc lik tft bakalim yapa bilicekmiyim vaktim yok gerci fakat bende yapmak istiyorum on tarafa kamera koyucam arkaya da kamera takicam 4 video girislisini aldim 2 sini kamera baglicam birinide dvd ye baglicam kalan otekisini de navigasyona takmak gerek güzel islem ya bence

lelmas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.lelmas.com
Çok beğendim bunu peki bunun ücreti nedir nekadar neresi yapar? Ve malum Birçoğumuz aracımızı otoparkta muhafaza edemiyoruz ( :( Belkide pek azımızdır) bunun için hırsıza karşı bir önlemi varmı bunun hani üstü kapanabiliyor mu?...

opelG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende basladim LCD ekran yapimina

selam arkadaslar dusundum bende bir lcd 7 inc lik bir monitör takmaya

ilk olarak konsolu söktüm.
184262724sk.jpg

ikinci olarak kalorifer yenini iptal ettim ve konsoldaki yerleri kirdim kesdim parcaladim:D

766818110wc.jpg
http://img259.imageshack.us/img259/7393/766818110wc.jpg

ücüncü olarak monitörün kasasini yerine yerlestirdim ve silikon ile tutturdum insallah tutar ama once japon yapistirici ile yapistirdim

142425393jc.jpg

ve simdi macun sirasinda onu da yapinca buraya eklicem

Hollandali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar super bisey bu konsolu bende aldim en yakin zamanda bende yapacam fotoraflari koyacam buraya

super bisey

okangul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel omuş,
almanyada yaptırılmışa benziyor. zaten adamlarda ekonomik sıkıntı olmadığı için bu tür şeylere zaman da harcayabiliyorlar.

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotoları merakla bekliyoruz arkadaşlar kameraları nasıl yapcanız ve kalem kalem masrafınızı yazarsanız çok sevinirim teyp ne aldın ?ve dvd vcd oynatmadığında ekran boşmu durucak tv olmuyomu vede navigasyon nasıl bişi olucak?

opelG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaslar yeniden en sonunda macun isinide bitire bildim zimpara yaptim ve boyaya hazir durumda sabaha boya yapicam opel servisinden orjinal boyasini aldim fiyatlari tektek yazicam en son islemleri bitirince.
01052007smalluk0.jpg

mahkum006

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-nasıl bi macun kullandın ve macunu nerden temin ettin?
2-bende uğraştım orta konsolu sökmek için ama kalorifer bağlantılarını ayıramadım

bunlar hakkında bilgi verirsen sevininirim:::..

opelG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okangul' Alıntı:
çok güzel omuş,
almanyada yaptırılmışa benziyor. zaten adamlarda ekonomik sıkıntı olmadığı için bu tür şeylere zaman da harcayabiliyorlar.

Sana toz pembe geliyor sanirim almanya
Kolay görünüyor disardan 940 euro kira öde bakalim gecim sikintisini ozaman görürsün

opelG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mahkum006' Alıntı:
1-nasıl bi macun kullandın ve macunu nerden temin ettin?
2-bende uğraştım orta konsolu sökmek için ama kalorifer bağlantılarını ayıramadım

bunlar hakkında bilgi verirsen sevininirim:::..

resmdeki ok isaretli yerlerde tirnaklar var onlari yukari dogru assadakini de assa dogru tornavida ile acmalisin unundan.macuna gelince kaportacilarda bulunan macunlardan biraz aldim bir dukkandan yada bir kutu alican birde sertlestirici macunu var kucuk kirmizi ikisini karistirip suruyorsun on kisima fakat arka tarafida saglam olsun dersen orayada biraz sür.

79453314vr9.jpg