Astra G OPC Panel + Navigasyon

D4rkn3ss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın şasesiyle auxun şasesini birleştirdim gürültü oranı %70 75 oranında azaldı,geriye kalan dip seste hareket halindeyken duyulmuyor zaten,çok sağol abi

Bu tür ses eklentilerde parazit olmasın diyorsanız öncelikle temiz bir besleme ve filitre lazım besleme için LM7812 ile yapılmış regüle devresini kullanarak bu devrenin + girişine PC powersuppley içerisinde kullanılan filitre bobinin 5v çıkışları kullanılabilir ayrıca şasenin ayrılmasıda gerekiyor bunun içinde 100 Ohm 5w direnç kullanabilirsiniz

ismet kıvrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işlemi oto elektronikçiler yapabilir mı acaba ? ben yapamam bundan eminim :) araca ayrı bir hava ve konfor katıyor. bilgilendirirseniz sevinirim

i_solak1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba,bu opc konsola piranha avatar 5 inc navigasyon düşünüyorum.5 inç uyarmı.bide istanbulda bunu temizce montajlıyacak tanıdığı olan varsa tavsiye edebilir mi? teşekkürler.

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba,bu opc konsola piranha avatar 5 inc navigasyon düşünüyorum.5 inç uyarmı.bide istanbulda bunu temizce montajlıyacak tanıdığı olan varsa tavsiye edebilir mi? teşekkürler.

OPC Konsola en ideal navigasyon boyutu 5inç,nerdeyse tam geliyor,ben telefunken TLF350 modelini kullandım,ekran hafif büyük geldi kenarlardan biraz daha genişletince ekranın her yeri görünür hale geldi.Yani 5inç sığar kısacası.