astra g opc konsol yardım

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba aracıma opc konsol taktım ancak tid ekranı aşağıda boşluğa yerleştirmek için yardıma ihtiyacım var. tid ekran için nasıl bir malzemeden çerçeve yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.
anlatamadıysam aşağıdaki resimdeki işaretlediğim alana tid ekranı yerleştirmek istiyorum nasıl bir malzeme ile çerçeve yapabilirim.
maliyeti önemli benim için onu göz önünde bulundurarak öneride bulunursanız sevinirimç

attachment.php

Ekli dosyalar

• konsol.jpg
    konsol.jpg
    44.8 KB · Görüntüleme: 165

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
önerım var gökhan cd kutusunu cercevesını kesıcen bılgı ekranına takıcan plastıkten kesıcen cerceve yapıcan en garantı orjınal cd kutusunun cercevesını kesıcen

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok kolay ama aynı zamanda kafa kurcalayan zor bir iş.gökhan, teypçiler son zamanlarda çerçeve işi de yapıyorlar.bu işlere uygun plastik malzemeyi onlardan temin edebilirsin hatta işçiliğini de yaptırabilirsin.mühim olan delme çatma olmadan montaj yapabilmek.kolay gelsin kardeş.güzel haberlerini bekliyoruz...

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önerım var gökhan cd kutusunu cercevesını kesıcen bılgı ekranına takıcan plastıkten kesıcen cerceve yapıcan en garantı orjınal cd kutusunun cercevesını kesıcen

cd kutusunu kullanmak aklıma geldi ama şimdi bi cd kutusu alacağım desem hiç yoktan 50 tl para isterler. o da alıp yine kesme biçme yapacaksın. daha uygun bişey bulmak lazım. en azından yanlış bi hareket yaptığında için gitmesin :)

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok kolay ama aynı zamanda kafa kurcalayan zor bir iş.gökhan, teypçiler son zamanlarda çerçeve işi de yapıyorlar.bu işlere uygun plastik malzemeyi onlardan temin edebilirsin hatta işçiliğini de yaptırabilirsin.mühim olan delme çatma olmadan montaj yapabilmek.kolay gelsin kardeş.güzel haberlerini bekliyoruz...

saolasın kardeşim bakalım dediğim gibi montaj yapan bi yerde bulabilirim belkide ama kesinlikle delme biçme yaptırmak istemiyorum.

güzel haber olarak çokta özel bişey yapmayacağım zaten bi kaç arkadaşımız yaptı. bende opc konsola navi yerleştireceğim uygun özelliklere sahip bi navi arıyorum bakalım denk gelirse onu yerleştireceğim.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
hobi marketlerde değişik kalınlıklarda plastik levhalar var, istediğin gibi kesip yapıştırabilirsin abi

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Gökan yine bana sormadan konu açmışsun:D
Nezman taktın kosolu.
Evet CD kutusu daha masraflı bi çözüm
sen aşağıda anlattığım gibi yap.

Önce ekranı yerleştir, kenarlarda kalan boşlukları ölç.

Daha sonra boşluklara herhangibir plastik parçadan uygun parça kes

Gerisi macun boya vs bildiğin işler.

img0862a.jpg

mdf3t.jpg

mdf2.jpg

img0864ck.jpg

img0875.jpg

img0877f.jpg

img0880c.jpg

img0917xu.jpg

paint1uj.jpg

console5.jpg

console7.jpg

Buda bitmiş haali. Bence CD kutusundan daha hoş duruyor.
console2s.jpg

Son düzenleme:

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özür dilerim kardeşim. ona buna seni rahatsız ediyorum zaten. böyle şeyler için rahatsız etmeyeyim dedim. bu çözüm harika olmuş. uygun bi plastik bulup yapayım ben bunu
teşekkür ederim.

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özür dilerim kardeşim. ona buna seni rahatsız ediyorum zaten. böyle şeyler için rahatsız etmeyeyim dedim. bu çözüm harika olmuş. uygun bi plastik bulup yapayım ben bunu
teşekkür ederim.
Demek ki cengiz abiyi iki bir arayan sitede bir tek ben değilmişim, rahatladım şimdi...:D