Astra g navigasyon uygulamasi

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=77924 üst kısımdan navinin düğmesine gelecek şekilde 4 numara matkap ucu ile deldim, tükenmez kalem veya uçlu kalemlerin arka kısmını plastiğiyle beraber tam denk gelecek kadar kesip sıcak silikon ile yapıştırdım, bir damla yettizaten, hem düşmüyo hemde dışarı bırakmıyo, geçen yıkamacılar çıkarmış külüğe koymuşlar, sorun olmadı tek seferde yerine oturdu,,

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın volkan bey önce arkadaşa cevap yazdım ama önce size yazmayı unttum, arabayı satmış olmanız bişey değiştirmez, çok güzel olmuş, ben geç farkettim siz benden önce yapmışsınız zaten, ben var olanı değiştirdim,, yeni araba aldınızmı?

afy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de yapmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kusura bakmayın volkan bey önce arkadaşa cevap yazdım ama önce size yazmayı unttum, arabayı satmış olmanız bişey değiştirmez, çok güzel olmuş, ben geç farkettim siz benden önce yapmışsınız zaten, ben var olanı değiştirdim,, yeni araba aldınızmı?
yenı astra h almıstı onu satıyodu dıye bılıyorum

mehmet_ozuolmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş bi soru ebay dan alınan herhangi bir ürün dreckt geliyor mu _? Gümrükte takılma vs .. _? Birde bu dreksyondan kumandalı teyp nasıl bulacağız bende 2003 enjoy var bende düşünüyorum bu tip sistem teşekkürler

mcavdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel
Bu konsoldan nasıl bulabiliriz. Dijital klimalı olanlar için.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel
Bu konsoldan nasıl bulabiliriz. Dijital klimalı olanlar için.

konsolu eskiden bulmak zordu ancak şimdi çoğu kişi yurtdışından alıp getirebiliyor. arabasını satarken yada fazlalık getirdiğini satıyor. mesele dijital klimalısını bulmak. o çok zor hatta ben hiç dijital klimalısını satan görmedim. normalini alacaksınız alt tarafını sizin orjinali ile değiştireceksiniz. başka şansınız yok.