astra g mi megane 2 mi??

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gülecek bişey yok astra g den daha donanımlı ama h den değil

the İMAM

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004te sıfır megane 1.6dynamique almışmıştık orjinal mercekli xenon 6lı cd çalar sunroof hız sabitleyici her şey vardı.çok kaliteli değildir ama kullanışlı arabadır aile için ideal temizini bulursanız sıkıntı olmaz

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g nin temizini sorunsunuzunu bulmak çok zor bulursun ama astra h parası ödersin

megane II dizeli için konuşuyorum mükemmel bir motora sahip geniş konforlu fakat iç malzeme kalitesi biraz astra g den düşük.tek - yönü bu astra karşısında.

iki aracıda hakkını vererek kullanmış biri olarak kesinlikle megane II dizel diyorum.

Ziyankar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitede yeniyim yardım bekliyorum arkadaslar. 2004 2005 g kasa (njoy, elegance) mı yoksa megane 2 dynamik mi? yakın çevremde kime sorsam her gün fikir değiştiriyorum. bilgisi olan arkadslar yardımcı olursa sevinirim. hangisinin ne (+) ne (-)var
Bizde sen Gibi İlk başlarda megan 2 düşünüyoruz çevremde ve yakınımda kullananlar var Araç virajlarda savurma yapıyor Ateşleme Bobininden Sorun Çıkarıyor bujilerden sorun çıkarıyorlar kapı kolları soyuluyor sağlam lık dersen opelin yanına yaklaşamaz arkadaşım biz şu an astra aldık 2006 model iyikide almışız pişman değiliz Megan 2 lerin kronık sorunlarıda olduu söylenıyor yanı Bir çok kişi şikayetçi dışı seni içi benı yakar hesabı

rıza_71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizde sen Gibi İlk başlarda megan 2 düşünüyoruz çevremde ve yakınımda kullananlar var Araç virajlarda savurma yapıyor Ateşleme Bobininden Sorun Çıkarıyor bujilerden sorun çıkarıyorlar kapı kolları soyuluyor sağlam lık dersen opelin yanına yaklaşamaz arkadaşım biz şu an astra aldık 2006 model iyikide almışız pişman değiliz Megan 2 lerin kronık sorunlarıda olduu söylenıyor yanı Bir çok kişi şikayetçi dışı seni içi benı yakar hesabı

sizin astra h mi g mi? ayrıca hangi modeli

octinum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H deseniz düşünürdüm de, aynı donanım seviyesi ve fiyata Opel kullanıcısı olsam bile Megane II'ye meylederdim. Astra G'ye göre -Allah göstermesin- kaza durumunda daha güvenli bir araçtır. Onun dışında, Lotus-tuned süspansiyonları da Megane II'ye göre daha iyi yol tutuş sağlıyor olabilir.

Hatchback'ler için konuştum bu arada, sedanları bilmiyorum ve Megane Sedan bana biraz daha Linea-tarzı bir araba gibi geliyor. :)

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Megane II' benim arac tan daha iyi yol tutuşu olsun arbayı anında satarım

octinum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G'nin yol tutuşu daha iyi olabilir diyordum, diyememişim özne kullanmayınca. :)