Astra g konsolu opc konsola çevirmek

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boya atmışken yol bilgisayar ekran kasasına metalik gri uyguladım. ayrıca aydınlatma ışığınıda mavi led uyguladık....
img1232o.jpg

img1233r.jpg

Bu yaptıklarımı birleştirince tekrar fotoğraflama yapacağım...

Ve konsolu takma işlemine başladım .ilk iş ekranı konsoldaki yerine takmak ve eski konsolu yerinden çıkartmak

burada vereceğim adreste değerli üyemiz MOKİA geniş ayrıntılı ı olarak anlatmakta.benden daha çok yardımcı olacaktır...

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=59350

img1277y.jpg

daha sonra eski soketi iptal etmeden yukardaki linkte verdiğim bi şema var ona göre 32 pinli giri soketin bağlantısını yapıyoruz.elektronik bilgim fazla olmadğı için kablo bağlantısını net bir biçimde size anlatamıyorum.kusura bakmayın.arkadaşla beraber şemada verilen pin girişlerini karşılığına bağladık. en son ecu bağlantısı kaldı . aksam olduğu için yarına kaldı.bide debriyaj müşiri ile cc yi proğram ile aktif hale fetirmek kaldı..

img1290n.jpg

img1295tv.jpg

img1304i.jpg

img1306t.jpg

bugün saat 20.00 gibi bitti ve hemen foto ekleyim dedim. bana yardımlarını esirgemeyen hemşerim ve sitemizin değerli üyesi BLUE71 isimli üyemiz gökhan" a sonsuz teşekkürler, ellerin dert görmesin . her zaman desteğini esirgemeyen Mokia cengize " de ayrıca teşekkür ederim.

Son düzenleme:

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekranın arkadaki ışıkları mavi led yapınca böylemi oluyor.. vayyyyyyyyyy süüperrrrrrrrr.
hemen yapmam lazım :):)
tekrar teşekkürler

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elinize emeginize saglık çok güzel olmuş böyle bir çalışmayı bende arkadaşımla yapmıştım

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
resimlerin çoğu açılmıyor... :(