astra g konsola bardaklık

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görüntüde tam oturmuş gibi ama belki de biraz yontmak gerekebilir.boyalı olduğu için belli olmuyordur muhakkak.işlem gerekirse beni bozar hacı.

kesme biçme işi olmayacağını bilsem hemen alınır. ama kesme biçmeden korkuyorum. malum benim konsolda navi konsol. o yüzden fazla kurcalamıyorum :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
konsolu kesme bıcme olmazda bardaklık genışse gıren yerı bardaklıga mudahale edılebır ozaman bırsey olmaz gıbıme gelıyor

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
index.php

2002 model vw lupo :(( işte burda ...ctık.lupo yolda görmüyorum ben parçasını zor buluruz.

http://forums.clublupo.co.uk/index.php?showtopic=71050

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
serkan sadece lupolardamı var dıkkat ettınızmı golf boraya polo ya

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim burak,

adam videonun altına zaten parça numarasını yazmış 6X0 857 558 A01C.şimdi doğuş otoyla görüştüm az önce .

parçanın şu ana kadar türkiyeye girişi olmamış (2002 den sonra lupo da yok türkiyede). ama 138 Tl fiyatı görünüyor.bunu yatırırsanız istetiriz alamanyadan 25 -30 gün içinde gelir diyo.

şu an başka şekilde tedarik etmemiş mümkün değil.ne dersiniz ?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
cıkma bakma lazım kanka haybıye 1 ay beklıycen bıde 138 tl den olmak var tam olcagını bılsem neyse rısklı ış degermı bılmem

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cıkma bakma lazım kanka haybıye 1 ay beklıycen bıde 138 tl den olmak var tam olcagını bılsem neyse rısklı ış degermı bılmem

kanka çıkma bulmak imkasız çünki bulunduğu araç ithal edilmemiş türkiyeye.orjinali olmayanın çıkması olur mu?

birçok araçta var sözkonusu bardaklık, fotodaki seat altea diyesim geldi birden, birde fotodaki parça orjinal iki bölüm dikkat ederseniz, ve muhtemelen boyutuda oto teybi gibi evrenseldir,,

seat da olsa sonradan eklenmiş hocam.almanya da her türlü bulunabilecek bir parça.

evet bu dediğiniz olabilir iki parça gibi görünüyor.alttaki bardaklık kısmı tedarik edilirse astranın kendi kutusu kesilerek belki güzel bir montaj olabilir.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
şımdı o bardaklık ıkı parcamı teyıp boyunda buyuk ıhtımal ozaman olur bızım yere haylı haylı serkan