astra g hız sabitleyici yardım

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.opelparcaci.com/Urun/Ope...-Cruze-Control-Hiz-Sabitleyicili-pmu2104.html
forumun sponsorundan bu parçayı alıp hız sabitleyici taktırmak istiyorum. aracım 2006 model astra 1.4 twinport classic. g kasa . forumda değişik konuları okudum ama astra da cd,gl,enjoy,comfort,classic,twinport,clup.... vb.
elli tane model ve donanım seçeneği var. hangi araçta tesisatın nasıl olduğu belli değil.
benim öğrenmek istediğim Z14XEP motor kodlu twinport classic aracımda elektronik gaz pedalı olduğu için program,debriyaj müşürü ve hız sabitleyici kolu ile sistem aktif edilir mi yada aktif etmek için kime ne yaptırmam gerekir?
sakaryada opelin özel servisi olan Çamdağ oto ve Yılbar oto telefonla bilgi almak için aradığımda g kasaya olmayacağını söylediler. sakaryanın yetkili servisi EKİN oto ise bu işlere hiç girmiyor :) bu işi sakarya da yapan yaptıran varsa lütfen cevap yazsın.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Söküp tesisata bakmanız gerek. Konuları takip ettiğim kadarı ile aynı modelde bile farklılık oluyor. Bazıları koldan beyine ek kablo çekiyor vs. Konu Astra G olduğuna göre Mokia kullanıcısına mesaj atın, size nokta cevap verir.

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz abinin paylaşımından yararlanabilirsin,akünün arka tarafındaki x120 soketinde aşağıdaki pinlerin dolu olup olmadığına bakarak motor tesisatının hazır olup olmadığını anlayabilirsin,yine aynı şekilde direksiyonun arkasındaki sürgülü kapağın oralarda boşta duran soket var ise tesisastın çekilidir.
x120soket.jpg

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Kol alma,
1.4 twinport motora malesef takılamıyor. ECU diger XE ECU lardan farklı ECU da Cruise için çıkış yok.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevaplar için teşekkür ederim. ECU da çıkış yoksa yapacak birşey kalmıyor sanırım. birdahaki aracımı hız sabitleyi olmadan almayacağım :)