astra g göğüs lambaları yanmıyor değişmenin en kolay yolu nedir

a.oguz38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar. G kasa 2004 astram var. kalorifer ayar düğmelerinin aydınlatmaları patlamış sanırım çalışmıyor ve akşam karanlıkta mecburen araç iç aydınlatmayı açıp öyle kalorifer, yön , sıcak soğuk ayarlarını yapmak zorunda kalıyorum. Elektirikçiye gittim 2,5 kuruşluk ampullerin değişmesi için ön göğüsün sökülmesi gerektiğini ve çok masraflı ve uğraş gerektiren iş olduğu söylüyor. 100 150 tl gibide işçilik istiyorlar. İstemeklede kalmayıp kısa zamanda tekrar patlayacağını söylüyorlar. Yokmudur bunun başka pratik kolay yolu. Lütfen yardımcı olun

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam yok öyle bişey komple saçmalamış hatta kafayı yemiş o usta.kalorifer paneli sökülüyor ve ampulu değiştiriliyor ve patlamıyor göğüsün sökülmesine de gerek yok ne yapacakmış acaba göğüsü söküp

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
açınca led e çevirtmeyi unutmayın hem daha uzun ömürlü olur hemde daha şık ...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada 3 resimde orta gözü tırnakları bastırarak çıkaracaksınız Tercüme bedava :)

a.oguz38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
led yaptırmayı düşünüyorum ama çin malı kalitesiz çabuk patlar gibi ifadeler duyuyorum. birde diğer yerler sarı kalirofer kısmı beyaz led sırtarmazmı arkadaşlar

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
led yaptırmayı düşünüyorum ama çin malı kalitesiz çabuk patlar gibi ifadeler duyuyorum. birde diğer yerler sarı kalirofer kısmı beyaz led sırtarmazmı arkadaşlar

sarı led yaptırın :bir: