Astra G Donanım Eksiği Tamamlama Hakkında

frknt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba, +- 2 hafta önce almış olduğum aracın bazı eksikleri gözüme çarptı ve bu eksikleri tamamlamak istiyorum.Bunun için birkaç sorum olacak .
Öncelikle aracımdan bahsedeyim , aracım 2001 model 97 bin km'de Opel Astra 1.4 gl hb 13 yıllık sahibinden aldım gayet temiz .

Kafamdaki soruların büyük kısmı elektrik tesisatına dayalı bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim ;

Aracımda elektrikli ayna yok. tesisatı mevcut mudur ? değilse maliyetli ve zor bir işlemmidir ?

Elektrikli arka camlar yok. tesisatı mevcut mudur ? değilse maliyetli ve zor bir işlemmidir ?

Otomatik kararan dikiz aynası yok. Takılması zor bir işlemmidir ?

Aracın üzerinde kasetçalar var orjinal opel cd/mp3 çalar teybi var mı ? takılırsa direksiyondan kumanda özelliği devre dışı kalır mı ?

Follow me home özelliğini aracıma uygulayabilir miyim ?

Ayna altı led özelliğini aracıma uygulayabilirmiyim ?

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yazdığınız işlemlerin çoğunu forumda bir arkadaş yapmıştı. konularını takip ederseniz gerekli bilgileri bulmuş olursunuz. enisokan isimli arkadaşın konuları.

frknt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yazdığınız işlemlerin çoğunu forumda bir arkadaş yapmıştı. konularını takip ederseniz gerekli bilgileri bulmuş olursunuz. enisokan isimli arkadaşın konuları.

Evet o konuları bende okudum ama kafamdaki soru işaretlerini gideremediğim için bu konuyu açtım o araç 2005 model tesisatı yok diye okudum ve [MENTION=25396]enisokan[/MENTION] kendisi birşekilde yapıyor :) ben tesisat yoksa ve tesisat çekmek maliyetliyse hiç dokunmayacağım