Astra g cid uygulaması

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
cc lambasıni nasıl aktif ettiniz? bunu paylasirsaniz çok iyi olur. Bana kalsın demişsiniz ama inanın forumda çok kişinin işine yarayacak.
muhtemelen eprom kopyalamasiyla çözdünüz. aciklarsaniz çok memnun olurum.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel çalışmalar olmuş tebrikler.

Ben de Astra CD aracıma otomatik kararan ayna taktırdım. tavanda sunroof için gelen kablo vardı, 12V ve şaseyi oradan alıp bağladık. Siz geri vitesle nasıl bağladınız?

Bir de Vectra C yağmur sensörü var elimde. Bunu da aracıma eklemem mümkün müdür acaba?

mfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de kararan ayna var sırada yağmur sensörü ve cam var ama yağmur sensöründe kararsızım. Çünkü sağıklı çalışmadığı yönünde söylentiler var ve bildiğim kadarıyla uygulanmış bi örnek yok astra g için

kenan_1103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araba icinde hiz sabitleme calismaz dediler ama super oldu
Bu işleri insan oğlu icat etti neden cam sensörü soradan aracda hayat bulmasin ben yapacagim calisacaginada eminim
Yapinca anlatirim insallah.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Sağolasın kardeş ayna kumanda kolu basit 4 tane smd led taktım iyi oldu inşallah daha farklı işler yolda.
Daha iyisi senin olsun.
eyvallah abı sagol yanlız far sensöruyle yagmur sensöru bır unıversal devre var ben ondan almayı dusunuyorum far sensorum eskı model oldufundan fllow home yok hepsı arada cıkar dıye far ve yagmur sensoru modulu alcam takcam ama hep malıyet benımda koltuk ısıtma pedım var ısıtma holesı var dugmem yok :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kenan kolay gelsin. okadar telefonda konuştuk :) arada bendende bahset yahu :)