Astra G CD Dijital Göstergede Ölü Ledler

R_U_G_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese merhaba

Sitenizi 1999 Model Astra G için 32 Pinli dijital gösterge ararken buldum ve yardımcı olabileceğinizi düşündüm.

Aracımda Ölü Ledler var tamiri mümkünmü ??? Yenisi Çok pahalı yardımcı olurmusunuz !!!

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yenısı var 550 tl dukkan garantili orjınal gm urunu sahtesı yok zaten dusunursen yardımcı olabılırım pmden ulasırsın opelde yanlıs hatırlamıyorsam sıfırı 1150 tl

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'da yapan yerler var bunlardan birisi ANKA elektronik.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi baskanım arkadas tam olarak belırtmemıs ıkı seklı var onun bırı yazıların bazıları cıkmıyor yada karısıyor o sıkıntı degıl cok basıt 150 200 lıra gıbı bır fıyatı var yapılıyor ama işleme garanti verılmıyor ıkıncısı ıse oralara boyle merak edıp ben yaparım dıyıp acıp parmaklayanlar var sımdı arkadasın aracında oyle bırsey varsa bunun tamırı mumkun degıl dırek cöp benım elımde sıfıra yakın garantılı cıhaz var ılgılenırse verebılırım

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke bir fotoğrafını çekseydiniz gerçekten enteresan bir sorun sanki monitör alıyorsunda ölü pixel çıkıyor gibi :(

R_U_G_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke bir fotoğrafını çekseydiniz gerçekten enteresan bir sorun sanki monitör alıyorsunda ölü pixel çıkıyor gibi :(

En kısa zamanda fotoğrafını çekip yollicam....

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaptırdım istanbul da cevizlibağ yeşil kunduranın arkasında sanayi var orda yapan çoğu yer var orda bir dükkanda yaptırdım ama hatırlamıyorum hangi dükkan olduğu googledan aratıp bulmuştum gidip yaptırdım. çoğunlukla opel ekranı yapıyor. girişte soldan rampa aşağı iniliyor sağ a kapalı pasaj gibi içerde dükkanlar var araba ile giriliyor kapalı ortamda direk karşıda kalıyordu tamirci. 3-4 sene önce yaptırdım bende de 32 pın lı ekran silindi okunmayacak dereceye gelmişti şimdi çok güzel 3-4 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

R_U_G_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaptırdım istanbul da cevizlibağ yeşil kunduranın arkasında sanayi var orda yapan çoğu yer var orda bir dükkanda yaptırdım ama hatırlamıyorum hangi dükkan olduğu googledan aratıp bulmuştum gidip yaptırdım. çoğunlukla opel ekranı yapıyor. girişte soldan rampa aşağı iniliyor sağ a kapalı pasaj gibi içerde dükkanlar var araba ile giriliyor kapalı ortamda direk karşıda kalıyordu tamirci. 3-4 sene önce yaptırdım bende de 32 pın lı ekran silindi okunmayacak dereceye gelmişti şimdi çok güzel 3-4 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

Maşallah :) Şimdi ALMANYA ya tırcı bi abim gitti ondan haber bekliyorum. İnşallah yakın zamanda dönücek sonuca bağlı olarak hareket edicem heralde ALMANYA da ucuza bulur :D