Astra G Cabrio dijital klima

can.99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatı araştırdım ben ama yetkili servise sordum 3-4 milyardan aşağıya olmaz diyor şimdilik bende almanyada akrabalar var onlarla konuştum parçaların resimlerini gönderdim ordan hurdacılardan bakıcaklar varsa alıcaklar şimdilik ordan haber bekliyorum

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt bu daha mantıklı olur. orda elbet ucuza bulunur bence

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
fiyatı araştırdım ben ama yetkili servise sordum 3-4 milyardan aşağıya olmaz diyor şimdilik bende almanyada akrabalar var onlarla konuştum parçaların resimlerini gönderdim ordan hurdacılardan bakıcaklar varsa alıcaklar şimdilik ordan haber bekliyorum
madem yurtdısında tanıdıgın var cıkar ordan astra opc g kasa yapcagın masrafa deger hıc olmassa ;)
ınsallah gönlunce olur bulursun parcaları bursada yetkılı servısler hıc bırı yapamayız edemeyız der bılırım :D:D

can.99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakalım artık hayırlısı allah yardımcımız olsun

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya göksel bişey yapabilirmiyiz diye sormuş herkes vazgeçirmeye çalışıyor. Arkadaş bırakın adam bi cesaret göstermiş yapsın bizede örnek olur. ben yapabileceğine inanıyorum. mokia saolsun olumsuz hiçbişey yok. yardımcı olmak için öneride bulunmuş 2 sayfa yorum yapılmış. öneri yok hep vazgeç denilmiş. göksel kardeş vazgeçme devam bu işi sen yapacaksın. hadi kolay gelsin sen yaptır. bende iştaha geldim bende yaptırabilirim.

erol_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba bu soruma cvp alabilirsem çok sevineceğim bende arabam olmamasına rağmen bende bir opel astra g kasa hayranıyım yakın zamanda alacam inş.Bir sorum olacak

Digital klima olayı bu araçlarda 2005 yılından sonra mı başladı yoksa 2002 den beri varmıdır.

eğer 2005 te başladıysa herkes sonradan mı digital klima taktırmıştır.

bugün opel tamircisi söyledide inanamadım 2002 modelinde de var gördüm bizzat . yapılması madem bu kadar zor o zaman orjinalinde var diye düşünüyorum.

kaç yılındakilerde başladı bu digital klima olayı.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Arkadaşlar merhaba bu soruma cvp alabilirsem çok sevineceğim bende arabam olmamasına rağmen bende bir opel astra g kasa hayranıyım yakın zamanda alacam inş.Bir sorum olacak

Digital klima olayı bu araçlarda 2005 yılından sonra mı başladı yoksa 2002 den beri varmıdır.

bugün opel tamircisi söyledide inanamadım 2002 modelinde de var gördüm bizzat . yapılması madem bu kadar zor o zaman orjinalinde var diye düşünüyorum.

2003 galıba elegancede var dıye bılıyorum sadece bazı modellerınde ;)

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
göksel seninle TC tuşu için görüşmüştük sanırım =)

nasıl yapılacağını fotoğraflarla falan göstermişler açıklayııcı olmuş bence kazalı elegance astra ara ondan sökme yoluna git en mantıklısı bu olur sanırım...

bu arada şahsi fikrim irmscher krom halka takılmış manuel klima kontrolleri bence daha şık görünüyor...

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel, astra g kasalarda 2002 yılından itibaren elegance modelinde dijital klima kullanmaya başladı.