Astra G Beyin Arızası

• Konuyu başlatan beyazadam
  • Başlangıç tarihi
B

beyazadam

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2000 model Astra CD arabam var .Arabam hem teklemeye hemde aşırı derecede çekiş düşüklüğü yapıyordu.Sesi de gidişide herşeyi değişti birden arabanın nerdeyse 2. viteste sıkıntı çekmeden çıktığım yerlere 1.le çıkamaz olmuştum.Dün özel servise götürdüm bobindendir dediler bobin değiştirdiler yine aynı bujilere bakıldı düzensizlik var ama asıl sorunun o olmadığını söylediler.Peşinden enjeksiyon sistemlerine bakıldı komprosör değerlerine bakıldı herşey normaldi.Cihazla bir iki değere bakıldı ve ateşleme düzensizliği yani kıvılcım değeri düşük dendi.Ve beyin denildi.Tabiki beyin denilince tedirginim farklı bir beyin takılarak bugün tekrar test edilecek henüz cevabı gelmedi.Ama asıl endişe ettiğim taraf ise 3 seceneğim olduğu söylendi.1.yeni bir beyin bin tl gecer dediler 2.çıkma beyin 600 veya üstü dediler 3.beyin tamiri belki 350 veya 400 malolur dediler.Şu anki Özel Servise ilk defa gittim ama güven konusunda sıkıntı olmadığına inanıyorum semt değişince mecburen serviside değiştirmek zorunda kaldım.Özetle bu durumu yaşayanlar veya fikir verebilecekler varsa sevinirim

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
walla senin anlattıkların benim aracta da mevcut yolda kartala torosa yol verir hale geldim ateşleme bobını 2 kere değiştirdim 3 ye yine arıza veriryor servis direk olarak beyini kontrol ettirelim dediler bakalım şimdi onu yapacağız ama oksijen senserlerinide kontrol ettir derim

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
öncelikle kendinizi üye arşivinde tanıtmalısınız..

planner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servise bir göster, arızayı tespit etsinler. Orada yaptırmak zorunda değilsin, ama en azından bilirsin ve fiyat almış olursun. Takılan parçanın garantisi de önemli. 1000 tl beyine verip 2 ay sonra aynı arıza tekrarlanırsa gene 1000 lira vermek var.

gokhan_soylu07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımde beyınde arıza var heralde arac arza ısıgı yakıo ve gaz yemıyor 3 bın devırın altına dusunce bunu yapıyo gene sen sanslısın senın aracın beynınden cok var cıkma bulursun ben ne yapayım benımkı sportıve cıkmasını bulmayı bırak aynı arabadan antalyada 3 tane var bulup denemenın ne kdar zor oldugunubıde bana sor.ben arastırdım bu beyın ısınde en ıyı yer tokat turhalda bı yermıs seckın dıye bır yer goggle da yaz cıkar adam pıyangodan para kazanmıs butun parayıda bu ıse yatırmıs bu ısle kafayı bosmus dıolar yaparsa en ıyı o yapar dıolar ac konus .fıyat hakkında buraya yazda bızde bılelım

tuncercoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ucuz Opel Beyin Tamiri

Merhaba Arkadaşlar,

Opeller de bu çok standart bir rahatsızlık. Çekmemezlik gibi gıcık arızalar yapıyor. Aman gidip de bir ton para vermeyin ben bir usta buldum. İstanbul k.çekmecede bir usta buldum. Opel araç beyinlerini 250 Liraya tamirini yapıyor. Ve yaptığı işede bir ton garanti veriyor. Gidip de servise bir ton para bayılmayın. Burada tecrübe konuşuyor zamanında servislere çok para veren biri olarak söylüyorum :) Neyse isteyen varsa ustayı arayıp randevu alabilir. Numarasını da vereyim işiniz görülsün 05357191078

rutil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güvenilir Özel Servis Arıyorsan

Selamlar,

Hangi şehirdesin bilmiyorum ama, Eğer ANKARA'daysan Şaşmazda Doğukan OTO Recai-Recep Usta tek geçerim, opelin üstadları ve işçilikleri ve ustalıkları 10 numara