Astra g anten contası

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar anten contası eskimiş ve çürümüş içeri su almıyor fakat değiştirmek istedim fakat tavan falan komple sökülmesi gerekli baya uğraştıracak bi durum var..Kolay bi yolu yokmu daha önce başına gelenlerin yardımını bekliyorum.

tuncaybayram

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anten contası

Anten contası tek başına satılmıyor zamanında ben de aramıştım. İçeri su almaz çünkü altında bi oring contası daha var. Yırtılan contayı bulabilirsen arka stopu sökünce bağlantılara ulaşırsın çok zor değil.

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet anten takım halinde satiliyo ve o parayı sadece conta için vermek çok gereksiz fakat parcacim sağolsun bi tanane yan sanayi elinde varmış onu verdi,de kurtardım teskkurler stoptan ulaşılıyorsa çok iyi yoksa baya bi iş açacaktı başıma.

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anten contası tek başına satılmıyor zamanında ben de aramıştım. İçeri su almaz çünkü altında bi oring contası daha var. Yırtılan contayı bulabilirsen arka stopu sökünce bağlantılara ulaşırsın çok zor değil.

Dediğiniz yere baktım fakat orayla alakası yok stop camda,anten tavanda?

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sedece conta nette vardı 5 tl ye bendede var kopma o contada usta tavan inecek anten sökülecek değince caydım iceri su almaz mıs oyle duruyor

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
O anteni sökme vs işine girersen içinden çıkılmaz bir durum alır eğer su aldığını düşüyor isen bence silikon sık derim benim tavanda aynı dert vardı su alıyordu ek yerlerinden bende önce japon sonra da silikon ile üstünden geçtim mis gibi oldu :)

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakalım bu gün yağmur yagıyor inş almaz,alırsa değiştirecem her şeye ragmen,almazsa öyle devam yada contayı dışarıdan bi şekilde monte edecem keserek falan bakalım.Yada o balık sırtı gibi antenler var üzerine gecirelerek takılıyor galiba onlardan takarım :D

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uyabilecek boyutta oring alip üstten aşağı ya dogru takilabilir deneyecegim musait bi zamanda

balyemez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar internette satilan 5 tl olan conta astra g hecbeklere olmuyor cunku su fiskiye deligi var bende cok aradim bulamadim komple antenin kokunu veriyor oda 110 tl bir cozum bulmak lazim...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi