Astra G 3.5 Yay Montajı

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba uzun zamandır internetten ikinci el yay arıyordum ve sonunda tam istediğim yayı bulup aldım. Vogtland marka 3.5cm yaylar. Taktırmaya gitmeden önce bozuk olduğunu bildiğim yollardan geçtim. Taktırdıktan sonra da geçtim fakat ben bi değişim hissetmedim. Zaten araba sertti pek sertleştiğini söyleyemem. Yol tutuşunu zaten beğeniyodum çok büyük bir fark görmedim. Ama görüntüsü gözüme çok hoş gelmeye başladı :p Taktırma fiyatını internette çok araştırdım fakat çok değişik rakamlarla karşılaştım. Hatta aldığım bey 20TL dedi. Sanayideki tüm dükkanları gezdim 200TL isteyende oldu. Ben güvendiğim ustaya 100TL ye taktırdım. Buyrun bunlarda resimler

lzd9Lp.jpg

2Qr52O.jpg

aBL00R.jpg

Son düzenleme:

erdi006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoş olmuş güle güle kullan. Bende düşünüyorum fakat araç çukurlara şuan bile çok sert düşüyor kısa yay beni tedirgin ediyor.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tanıdık ustan da pek insafsızmış, hakkı en fazla 50 liradır yayları takmanın. 200 liraya yay satın alıyosun, bazı yerler ücretsiz takıyor :)
Bu arada imza resminden daha iyiymiş senin araba, bu arabaya ellemeyin. Çok aradım bu kadar temiz astra G bulamadım ben...

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoş olmuş güle güle kullan. Bende düşünüyorum fakat araç çukurlara şuan bile çok sert düşüyor kısa yay beni tedirgin ediyor.

teşekkür ederim benim aracımda kendi yaylarıyla öyleydi bu yüzden hala öyle zaten sert olduğu için daha çok sertleşemedi diyebilirim. yol tutuşunda da çok bi fark göremedim çünkü zaten sertti iyiydi. tek fark görüntü oldu diyebilirim eibach bulamadım fakat onların daha yumuşak olduğunu duydum. belki eibach yaylar işinize yarayabilir

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:05 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:03 ----------

Tanıdık ustan da pek insafsızmış, hakkı en fazla 50 liradır yayları takmanın. 200 liraya yay satın alıyosun, bazı yerler ücretsiz takıyor :)
Bu arada imza resminden daha iyiymiş senin araba, bu arabaya ellemeyin. Çok aradım bu kadar temiz astra G bulamadım ben...

tüm sanayide en iyi fiyat 100tl idi bende anlamadım imza resmini en kısa sürede değiştiricem düşünceleriniz için çok teşekkür ederim :)

ugr52ats

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracin rengine bayildim usta tabi araçta on numara kazasiz belasiz kullanman dilegiyle