Astra G 2007 Classic orta konsol ışıklar gitti yardım lütfen

pp400

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar orta konsoldan (teyp ve kalorifer bölümü) ses geliyordu birde tecrübe olsun diye dün söktüm, (oto yedek parçacıyım tecrübeliyim ) güzel uygun yerlere yalıtım yaptım ve ses tıkırtı sorunu halloldu çok şükür ancak montajı yaptım hiç sorunsuz da parkları yaktığımda klima konsolundaki zemin aydınlatması ve çakmaklığın aydınlatması yanmıyor çakmaklık ve klima düğmeleri çalışıyor ampullerin hepsinin aynı anda patlaması olanaksız gibi ve sigortalarda da sorun yok kontrol ettim nerde hata yaptım bilmiyorum, başına gelen veya fikri olan varsa sevinir:)im

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
öncelikle orta bilği ekran ışığın normal yanıyor değilmi.?
Ampüllede temasızlık olabilir. hafiften vurmayı dene.
En kolay çakmaklık bölümü söküp voltaj gelip gelmediğine bak.
sorunu ozaman daha net anlarsın.

Goksun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen benımde olmustu kılmanın orda bıraz vurdum duzeldı cakmaklıgın ampulu yanmıyordu patlamıstı cengız abının sayesınde degıstırdım

pp400

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol bilgisayarında problem yok çakmaklıkta çalışıyor klimada çalışıyor ama lambaları yanmıyor hepsi bir anda nasıl oluyor anlamadım bir kere vurdum konsola gelir gibi oldu ama yandı söndü şu anda akşamları çok canımı sıkıyor kapkaranlık bu yuzden de servise gitmek istemiyorum yarın tekrar sökücem aklına bir şey gelirse yazın lütfen

pp400

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorunum daha düzelmedi arkadaşlar bilginize öyle kaldı

Barış1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede mevcut değerli cevaplarınızı bekliyoruz

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
yol bilgisayarında problem yok çakmaklıkta çalışıyor klimada çalışıyor ama lambaları yanmıyor hepsi bir anda nasıl oluyor anlamadım bir kere vurdum konsola gelir gibi oldu ama yandı söndü şu anda akşamları çok canımı sıkıyor kapkaranlık bu yuzden de servise gitmek istemiyorum yarın tekrar sökücem aklına bir şey gelirse yazın lütfen

Ben çakmaklığın çalışıyormu diye sormadımki. Çakmaklığı sökmesi kolay orayı söküp sorunu anlamak için aydınlatma için gelen kabloya ve ampülüne bak dedim. vurunca geldiyse temassızlık vardır zaten.
Klima paneli içinde düğmeleri kendine çekerek çıkar oradan ampüllere ulaşabiliyormusun bak.