Astra F Kullanıcıları Buraya

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bayadır yazan olmamış nasılsınız F ciler :dil: benim arabanın arka arka cam fitilinin içinden pas akıyo ona nasıl bi önlem alabilirim şimdilik üstüne rötuş yaptım ama elbette geçici sizce ne yapmam gerek ?

Kaportacıya gidip sökülüp incelenmeli. Değişmesi gereken birşey varsa değişmeli.

tamerkiral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda F ciler yazmaya başladı... bu arada kalorifer petegini değiştiren oldu mu hiç? Daha once konu burda geçmişti. Burdaki arkadaşim torpido sökülmeden degisebileceğini söylemiş ti ama bursada hangi tamirciye gittiysem torpido sokulecek dedi ve 150 200 arasi işçilik istedi. Petek hariç. Bu konuda çok ikilemde kaliyorum ve malum kış geldi donuyorum )))

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmetx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda F ciler yazmaya başladı... bu arada kalorifer petegini değiştiren oldu mu hiç? Daha once konu burda geçmişti. Burdaki arkadaşim torpido sökülmeden degisebileceğini söylemiş ti ama bursada hangi tamirciye gittiysem torpido sokulecek dedi ve 150 200 arasi işçilik istedi. Petek hariç. Bu konuda çok ikilemde kaliyorum ve malum kış geldi donuyorum )))

ben geçen sene değiştirmiştim kalorifer peteğini. tüm göğsü sökmeleri gerekmiyor iki koltuğun arasındaki plastik parça varya küllük ile olan sadece orası sökülüyor onun altından bir iki parça söktükten sonra petek çıkıyor zahmetli ama 1 saatlik iş ben kendim değiştirmiştim.

tamerkiral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah. Demek bunlar keklemeye çalışıyolar 50-60 liralik işciliği 200 yapmaya çalışıyolar... tamircilere de güven olmuyor artık...

sasuta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hwa.com.tr
Peteği değiştirmeden önce tesisatınıza güveniyorsanız sıcak su ve ilaçla sökmeden temizleyen makineler var onlarda temizletin bence. Ben dün temizlettim şu anda el yakacak şekilde üflüyor.