Astra F Kullanıcıları Buraya

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen yolda giderken yol kenarında benim eski F i gördüm burası geldi aklıma, bi sen kaldın heralde eskilerden. Sen de satmışsın zaten :D

Bizim F hala duruyor Alican ama ben polo aldığımdan eskisi gibi foruma giremiyorum babamda şu an araç 97 gls 135 binde pırıl pırıl duruyor hala lpg bile yok :D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim F hala duruyor Alican ama ben polo aldığımdan eskisi gibi foruma giremiyorum babamda şu an araç 97 gls 135 binde pırıl pırıl duruyor hala lpg bile yok :D

Sağlam arabaydı valla az kahrımızı çekmedi. Gördüğümde de hala diri duruyordu. Opel aklıma gelince arabamın satılık ilanını koydum, düz vitesle ilgili bel fıtığım dolayısıyla sorun yaşıyorum. Aslında niyetim 1,4 T Active Select GTC ama sanki araba piyasada pek yok. Alıcam elimde patlayacak gibi bir his var. Gönlüm opele geri dön diyor mantığım daha normal bi araba al diyor. :D Nedense eski GTC kadar tutmadı gibi.

ferhatyalcin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra f kullanım kılavuzu

merhabalar.. Aranıza yeni katıldım :) Astra f kasa kullanım kılavuzuna ihtiyacım var internetten ve siteden araştırdım ama inmiyor hata veriyor ya da bozuk dosya çıkıyor.. Elinde olan varsa mail adresime atabilir mi ve ya buraya yükleyebilir mi? Teşekkürler şimdiden..

E-mail Adresim: ferhatyalcin@windowslive.com

Son düzenleme:

tamerkiral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin ferhat. Maalesef kullanim kilavuzu yok ama bukup paylaşırsan sevinirim...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tamerkiral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yok öyle bi ses... otomatik anten olmasın...?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bayadır yazan olmamış nasılsınız F ciler :dil: benim arabanın arka arka cam fitilinin içinden pas akıyo ona nasıl bi önlem alabilirim şimdilik üstüne rötuş yaptım ama elbette geçici sizce ne yapmam gerek ?