Astra F Kullanıcıları Buraya

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar, ufaktan bişeyler yapmaya başladım. İlk olarak DRL uygulamamız. Daha önce paylaştığım DRL biraz dandik duruyordu, o yüzden düz bir model aldık.

x9y7.jpg

v5d2.jpg

güzel olmuş ama ikiside tam köşelerde olsa daha iyi olurdu ;)

meseleci06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ümit bey indirmeyi pek düşünmüyorum,ama dediğin gibi biraz olabilir.
Memlekete gidince bağa Bahçeye gidiyoruz :D ve malum Angara da Kavis çok :D

Egzozada küçük şişe takıp deneyeceğim,şişenin ötüşü daha güzel oluyor :D

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlar baya dışarda durmuş o malesef hiç güzel değil. Standard bir araca bu kadar offsetli bir jant ve geniş taban lastik yerine 5 kollu tigra jantları yada astra h lardaki 16 inç çok kollu jantlar denenebilirdi.
Tabiki zevk meselesi hoşunuza gittiyse sıkıntı yok.
Egzoz içinde oval çok büyük olmayan bir egzoz ucu şık durur. Tamponun altından çıkacağı için çok büyük olunca sırıtıyor bu kasalarda.

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba acilen alçalmalı angel far takılmalı veya içi karartılmış far takılmalı tamponlarda komple boyanınca iyi olmamış bence orjinal yerinde kesilseymiş daha iyi olurdu alttaki ızgaralarda boyanmış araba buzdolabı gibi olmuş:( ama gene iyi dediklerimde eklenirse daha iyi olur bence;)

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlar baya dışarda durmuş o malesef hiç güzel değil. Standard bir araca bu kadar offsetli bir jant ve geniş taban lastik yerine 5 kollu tigra jantları yada astra h lardaki 16 inç çok kollu jantlar denenebilirdi.
Tabiki zevk meselesi hoşunuza gittiyse sıkıntı yok.
Egzoz içinde oval çok büyük olmayan bir egzoz ucu şık durur. Tamponun altından çıkacağı için çok büyük olunca sırıtıyor bu kasalarda.

Geçen yolda giderken yol kenarında benim eski F i gördüm burası geldi aklıma, bi sen kaldın heralde eskilerden. Sen de satmışsın zaten :D

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen yolda giderken yol kenarında benim eski F i gördüm burası geldi aklıma, bi sen kaldın heralde eskilerden. Sen de satmışsın zaten :D

Bende sattım mondeoya geçtim her açıdan memnunum ama yolda görünce fln bir tuhaf oluyorum valla ilk gözağrımdı :) yolda garajda görünce sahiplerine tavsiyelerde bulunuyorum vs aklım f te hala