Astra F Kullanıcıları Buraya

meseleci06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumları alalım..Benim Dilim Tutuldu :D

watch

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzinli f kulllanan var mı varsa ne kadar yakıyor km'de?

ooo kimleri gördüm bu başlıkta :rolleyes: bizimki şehiriçi 10-11 litre civarı yakıyordu o da şu an olsa 50-55 kuruş yapıyor.

Bence 55 kuruş çok absürt bir rakam değil. İki sene önce satmadan km de 40-45 kuruş yaktığımı hatırlıyorum çünkü o zamanın benzin fiyatlarıyla

cagri18s

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün arabayı temizledim bi güzel :) boyası pastacila istiyo artık astarı da çıkmaya başladı yavaş yavaş bi boyacı arayışına girmem lazım bi güzel komple boyatayım :)
arabayı bende komple boyatmak istiyorum ama boyatma değeri düşer diyorlar, vs vs. komple boya için fiyat aldın mı hiç ne kadara mal oluyor ? yoksa sırf boyası yüzünden satacam çok sevdiğim arabamı:(

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Boyatmadan önce, boyama sırasında ve sonrasında detaylı fotoğraflar çekip saklarsanız satarken de neden boyattığınızı ispat etmeniz kolay olur. Dolayısıyla da değer düşmesi gibi bir sorun olmaz. Sonuçta elinizde kanıt var. Gerçi, bizde milletçe boya takıntısı olduğu sürece biraz sıkıntı tabi.

cagri18s

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra mı satıyorum

Boyatsam boyatmasam derken arabaya nihayet dün satılık ilanını verdik. 2008 den bu yana sorunsuz kullandık. İnşallah daha yüksek bir modelle devam etmeyi düşünüyorum opel ile. Aklımda 2009 üstü yine astra var. Boya hariç gerçekten masrafsız değişensiz ve orjinal bir araç. İlgilenen arkadaşlar için aracın ilanı: http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ekonomik-orjinal-aile-arabasi-133995980/detay