Astra F Kullanıcıları Buraya

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar saygı değer f dostları,
bir soru sormak istiyorum sizlere.gls hb aracıma 3 yıldır 55 lt lik bir lpg silindir tankla bindim.şimdiye kadar o kocaman lpg tankını pek kafama takmıyordum.ancak çocuk doğduktan sonra bagajın darlığından dolayı sıkıntı yaşamaya başladım. araca en az bir yıl daha binmeyi düşünüyorum.sizce koca tankı çıkarttırıp yerine yan konacak 30 luk bir tank mı koysam.yoksa ön koltuğu da bagaj olarak kullanıp yola devam mı etsem.

bu işin maliyeti 150 tl. teşekkürler.

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar saygı değer f dostları,
bir soru sormak istiyorum sizlere.gls hb aracıma 3 yıldır 55 lt lik bir lpg silindir tankla bindim.şimdiye kadar o kocaman lpg tankını pek kafama takmıyordum.ancak çocuk doğduktan sonra bagajın darlığından dolayı sıkıntı yaşamaya başladım. araca en az bir yıl daha binmeyi düşünüyorum.sizce koca tankı çıkarttırıp yerine yan konacak 30 luk bir tank mı koysam.yoksa ön koltuğu da bagaj olarak kullanıp yola devam mı etsem.

bu işin maliyeti 150 tl. teşekkürler.

stepne yerine taktır diyecem ama..madem 1 yıl gibi bir süre sonunda ayrılacaksın arabandan, boşa masraf yapma derim, idare et bence..

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında haklısınız.4. yılın içindeyim şöyle sıfıra yakın bir araba almadıkça ayrılmayı düşünmüyorum aracımdan.1.5 yıl daha binerim galiba.

bir soru daha sorayım izninizle.aracımın km sayacı normalden daha az ölçüm yapmakta.babamın hondayla yan yana giderken benim araba 110 da ise babamın araç 98 gibi gitmekteymiş. 4-5 km normal olduğunu okumuştum.ancak 12 km fazlaca bir problem.km sayacı ses yapıyordu bir elektrikçiye güya tamir ettirdik.meğer yağlamış geri takmış göstergeyi.şu an ses devam etmekte.acaba km telini orjinalle değiştirsem km sayacı da normale döner mi.yorumlarınız için teşekkürler şimdiden.

sari.muhammet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buda benım F kasa ASTRAm ilk aracım tamamiyle boyası dahi orjınal çıktı 146.000 de aracım

Ekli dosyalar

• IMG_0067.jpg
    IMG_0067.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 52

sari.muhammet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
IMG_0069.JPG

suat003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar İzmirde Astra f için tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı bodykit marşpiyel v.s?????:confused::confused:

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski günler nasıldı geçti gitti en son mayısta girmişim foruma astra f halen duruyor durmayada devam edecek gibi 1.5 senedir kullanmıyorum poloyla yola devam.