Astra F Kullanıcıları Buraya

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam fçiler

Bu aralar hiç bakamadım arabaya sol xenon kesik akşam karanlıkta gidiyorum :D
muayenesini yapmayalı 1 seneden fazla oldu altta ezgozdan sesler geliyor içerde koltuklardan sesler geliyor ama motordan yana sıkıntım yok canavar gibi :)

Şu finaller bitsin eski farları takıp egzozu yenileyip muayeneyi yaptıracam

Sonra angelları açıp mercekleri megane 2 merceğiyle değişip farın yüzeyini de zımparalayıp cilalayıp temizleyerek silikonlayıp kapatmayı düşünüyorum
Bi ara fiyat almıştım bu işlemler için 300 istemişti bi yer :)
Beceremezsem atarım farları artık bir deneme projesi olsun

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astramı özledim ben :(
Bir de size bir sır vereyim ASX e brc my11 lpg kiti taktırdım :D azıcık fazla yakıyordu astranın lpgsinden de hevesimizi alamayıca asx e de alır almaz taktık lpg yi :D
Şimdi muayeneden sonra arka camlar karartmalı olduğu için ön camlara 1 numara film farlar mercekli olduğu içinde 4300K xenon yaptırıcam. Daha çift mühürlü beşiktaş baskı plaka ve beyaz plaka aydınlatmalarıyla geri görüş kameralı navi ekranı var. Bir sürü masraf uğraş dur :p

Son düzenleme:

Wall-i

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende 96 1.6 16v gl astra var ve ben buna modifiye yaptırmak istiyorum ortalama maliyet ne kadar olur bilgisi olan varmı acaba ?

Wall-i

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk başta bi motor elden geçicek turbo vs. performans lastikleri,jant,stoplar,xenon far,deri koltuk,sağlam set atmak istiyorum bide yanar döner boyaların fiyatları ne kadar ?

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk başta bi motor elden geçicek turbo vs. performans lastikleri,jant,stoplar,xenon far,deri koltuk,sağlam set atmak istiyorum bide yanar döner boyaların fiyatları ne kadar ?

Gerçekten bu işlemlerin hepsini yaptırmak istiyorsanız bence bu aracı satıp başka bir arabaya yönelin
turbo tek başına min 4000dolar ve ona ayar tutturmak çok zor aracın altyapısı uygun değil bir kere bu işleme yazık olur
turboya verilecek parayla 2.0 2.5 bir araç alınabilir ayrıca pek fazla bir verimde alamazsınız
1.6 araca max hava filtresi , chip tuning, kat iptali , spor son susturucu , headers fln yapılır toplam 15-20 hp civarı katar 1500-2000tl civarı tutar
performans lastik 17 inç jant değişseniz 2000 tl civarı tutar
şeffaf stoplar 200 tl civarı
xenon 100 tlye de var
deri koltuk kaliteli bir yerde min 1000tl tutar
boyama fiyatlarını bilmiyorum ancak mat siyah vs yanar döner renkli folyo kaplamaları 1500 tl civarı tutuyor

Wall-i

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde benim aracımda yanar döner ama koyu olduğu için belli değil turuncu yeşil tonlarından olanı istiyorum.