Astra F Kullanıcıları Buraya

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapın tabi.biz çocuklar olduktan sonra pek dışarı çıkamaz olduk.evlenmeden önce kanka olduğumuz yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen arkadaşlar evlendikten sonra hepsi menfaat çıkar düşkünü olup çıktılar adamlar yolda bile tanımıyorlar artık.şuan eşim ve çocuklarımla vakit geçiriyorum.hepsini sildim

Adanalı Koray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dünya menfaat dünyası olmuş...bizim çocuklar mahalleden.beraber büyüdük.herkes alıp geliyor kısmetleniyoruz.daha yaşımız genç....havalarda iyi....bakalım

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bide denizliden opelim net üyesi veya astra f sahibide yokki tanışıp konuşsak arkadaş olsak

Adanalı Koray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla iyi oluyor bu forum sitesi.hakanla tesadüf tanıştık benim kirada bi evim var.hakanda 2 kat üstünde oturuyormuş.ben arabalara çok dikkat ederim.hakanın astrayı evin önünde gördüm.sonra forumda gezerken plakayı gördüm yazdım oymuş.sonra biğün bayag bi muhabbet ettik.iyi oluyor.

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu zamanların kıymetini bilin.ilerde evlenip çoluk cocuk olunca insanın hayatı acayip değişiyor.en güzel zaman sizin olduğunuz yaşlar.bende isterdim 8 sene öncesinde olmayı.orta yaşa geliyoruz artık

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende 35 yaşına geldiğinde anlarsın.yirmili yaşları bizde yaşadık insan ister istemez farklı düşünüyor farklı yaşıyor.daha bir ağır oluyor.allah herkeze sağlık versin ilerki yaşları görsün.şuan ve 3 gündür özlem özdil-gönlüm dağlarda şarkısını dinliyorum ve beni uzaklaraaa alıp götürüyor

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şarkılar insanı başka boyuta alıp götürüyor.hayatın ve yaşam mücadelesini stresini alıp insanın ruhunu dinlendiriyor

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkesin kendini bulduğu bi şarkı oluyor abi işte bende yıldız tilbe dinlemeden duramıyorum ama onuda dinleyince kendimi kaybediyorum özellikle arabada dinlememem lazım :d