Astra F Kullanıcıları Buraya

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:( benim ustam g kasadan daha dayanıklı bi kasaya sahip f kasalar diyor ah bide yumuşak olsa biraz kasislerde
banada yetkili servisteki usta abi aracın kıymetini bil dedi opelin binilcek arabaları taş gibi banamısın demiyo dedi walla bilmiyorum bi kaç arkadaşla konuştuk h kasalarda bizim araçlar gibi ii tork üretmio dedi ama işte onların görüntüsü yeter:) bide Byler yanlış anlaşılmak istemem duyduklaruım benim:D

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üsturuplu kullanıldığında çok yakmaması lazım ;) tabi insanı gaza getiriyo bizim araçlar
doğru karar vermişsiniz 206 nın en yenisini cebinden çıkarır :)
:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:
aynen abi bak buna %100 katılırım çünkü gerçekten beni baya bi gaza getiriyo hele 2000 deyken gaz topukladığında bi homurtu çıkıyo ona bitiyom zaten ama gaz topuklamadığım zaman yakmıyo benim kasırga:D

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devamlı yanarsa problem var demektir
EE o zaman servis bakımı geldiğinde nasıl anlıcaz yani çalıştığında sönüyo ozaman peki servis bakımı gelen bi aracın peki nasıl öğrencez:eek:

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üsturuplu kullanıldığında çok yakmaması lazım ;) tabi insanı gaza getiriyo bizim araçlar
doğru karar vermişsiniz 206 nın en yenisini cebinden çıkarır :)
çok doğru söylediniz bende son zamlardan sonra kullanırken gaza ayağımın altında yumurta varmışcasına basıyorum aracım lpg (SIRALI)li ama çok yakıyor.bir de araç otomatik vites

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EE o zaman servis bakımı geldiğinde nasıl anlıcaz yani çalıştığında sönüyo ozaman peki servis bakımı gelen bi aracın peki nasıl öğrencez:eek:
benim bildiğim kadarıyla yada yaşadığım tecrübe kadarıyla o ışık yolda giderken yanarsa sonra sönerse çok kafaya takma (özellikle lpgli ise aracın)ama yolda yanıp sönmezse büyük problem var demektir.aracın servis ışığı yok servisini km göre takip etmen gerekir bildiğim kadarıyla bilgisi olan yok mu??

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servis bakım zamanlarını o bakım ışıkları da km si geldiğinde yanarak kullanıcısına gösterityor burak, yani ezberden 10 de bir yağ değişimi vs için gidebilirsin, 10 km yi takip etmek o kadar zor sayılmaz ;)

çalıştırmadan önce yanar o lamba bide bazen arıza göstermek için yanıyor,bilg. a bağlayıp ne hatası olduğunu buluyorlar

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok doğru söylediniz bende son zamlardan sonra kullanırken gaza ayağımın altında yumurta varmışcasına basıyorum aracım lpg (SIRALI)li ama çok yakıyor.bir de araç otomatik vites
ilginç
lpg ayarlarını falan kontrol ettirdiniz mi hiç?
çok yakmaması lazım..

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler sizin astranızda radyo anteni otomatik mi değil mi otomatik olup yeni yaptıran var mı??ben otomatiğe çevircemde memnun musunz??

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginç
lpg ayarlarını falan kontrol ettirdiniz mi hiç?
çok yakmaması lazım..

ettirmezmiyim her hafta ettirdim ama değişen yok şehir içi benzin parası hariç 230 yakıyo bana çok geliyo.otomatik diye mi