Astra F Kullanıcıları Buraya

meseleci06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Buralarda Bulamadım, Sadece Hepsi burada da buldum.
Evet Yapıştırmalının görüntüsüde güzel oluyo,Hem de Kendin de uygulayabiliyosun.

Hem Görüntüde,Hem Yolda giderken,Hem de Park halindeyken Ben çok Faydasını görüyorum.
Bu sıcak Yaz günlerinde Benim Camlar 24 Saat İki Parmak aralığında açık Mesela :)

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
İşte, ben açık bırakamıyorum maalesef :) yağmurlu havalarda da işe yarıyor. Yapıştırmayı neyle yapıyoruz abi?

meseleci06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendinden Yapışkanlı, Sticker gib.. Uygulaması çok Kolay,
Hizalamayı Aynanın yanından Yapacaksın..

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Böyle uygulaması da kolaysa bi deneyelim bakalım o zaman. Benim korkum ölçülerinin tutmaması falandı. Daha önce de görmüştüm bu ürünü. Ama madem sıkıntı yok, sipariş vermek gerek :)

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, arabayı ilk çalıştırınca sol önden sanki elektirikli süpürge çalışıyormuş gibi bir ses geliyor, bir kaç dakika sonra susuyor. Özellikle baktım fanlar değil. Ne olduğunu bilen var mı?

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Valla, ilk çalıştırmada elektirikli süpürge gibi ses çıkarıp birkaç dakika sonra susan dediğinize göre aklıma ilk gelen sekonder hava pompası oldu ama astra F'lerde var mı bilemiyorum. Vectra B'lerde falan sesinden şikayetçi olan çok da.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla, ilk çalıştırmada elektirikli süpürge gibi ses çıkarıp birkaç dakika sonra susan dediğinize göre aklıma ilk gelen sekonder hava pompası oldu ama astra F'lerde var mı bilemiyorum. Vectra B'lerde falan sesinden şikayetçi olan çok da.
Hmm, o olmalı o zaman, teşekkürler.