Astra F Kullanıcıları Buraya

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seninde şu angel + xenon dan yana bi yüzün gülmedi gitti bende hiç sorun çıkmadı sadece xenon sağ yanmadı onuda garantiden balast değişti geçen sene o 300 ytl diyen adama far kaç lira haberin var mı deseydin millet ne kadar kolay para kazanma yolu bulmuş geleni gideni yolmaya çalışıyorlar söküncede kesin bi zarar verir yani.

kendide dedi zaten farın 0 ı 350 tl ama ücret bu diye :) mercek olayından vazgeçtim artık sağ xenon yanmıyor ona balast alınıp ayar yapılcak artık gittiği yere kadar orjler balkonda duruyor

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım bütün F ciler aynı kafada kimse F e kıyamıyor o kenarda dursun başka araba alırız diyor. :D
En son alınan karara göre F e lpg takılacak yaklaşık 6-7 ay sonra ikinci bir araba alınacak o da muhtemelen astra j 1,4t sport olacak. Tabi sonra evde hangi astrayı kimin kullanacağı kavgaları çıkacak filan neyse :D hayırlısı :D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satsan ne olacakki Alican en fazla 12-13 milyar kötü para değil ama bu araçların değeride bana sorsan diri bir astra f in 15 den aşağı etmemesi lazım eğer imkan varsa tabikide satmam en fazla 0 araba alınca 5-6 ay daha kredi öderim olur biter.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
93 Model 1.6 8 valf astra bulduk pazarda,Hidrolik direksiyon ve otomatik cam var klima yok.Kırmızı renk komple boyalı. İlk sahibinden alınmış.Jant lastik yeni.İç döşemeler çok iyi.Orjinal 156000 km de.Fakat en kötüsü :D Kaputu açtık çok düzgün kazasız ama akünün olduğu kısımın altı falan komple Boyası kalkmış.Yani çürümeye aday.Fiyatı 8750 diyolar ama düşerler.Ne dersiniz alınırmı?

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat uygun gibi motorda çekişte sorunu yoksa alınabilir çürümeye aday ama alıpta 10 sene kullanmayı düşünmüyosundur 1-2 sene işini görür :)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat uygun gibi motorda çekişte sorunu yoksa alınabilir çürümeye aday ama alıpta 10 sene kullanmayı düşünmüyosundur 1-2 sene işini görür :)

Adamlar galerici abi,Haftaiçi tekrar arayıp görüşücez.8 liranın altında alabilirsek aynı fiyata 1 sene sonrada satarız diye düşünüyorum :D

MUAMMER 007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle hepinize keyifli ve kazasiz sürüşler diliyorum...yillardir opel kullanicisiyim özellikle gsi ...fakat bu siteye yeni üye oluyorum bundan sonra görüşlerimizi tecrübelerimizi buradan paylaşiriz inş.

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldiniz

arkadaşlar benim araç ne kadar eder ya? bildiğiniz kadarıyla.
yağ eksiltme hariç bi sorunu yok.
iki far, bir sinyal ve panjur değişti.

çünkü ben de ya satacam ya da lpg taktıracm

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
arkadaslar arka kapı otomatik acma calısmıyo. kapıyı içinden actım tırnaklarını fln ama silecek kolunu cıkarmadım
bunun bi yolu varmı nasıl cıkaracaz?

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satsan ne olacakki Alican en fazla 12-13 milyar kötü para değil ama bu araçların değeride bana sorsan diri bir astra f in 15 den aşağı etmemesi lazım eğer imkan varsa tabikide satmam en fazla 0 araba alınca 5-6 ay daha kredi öderim olur biter.

Aynı şeyi düşünüyoruz. Bugün Lpg fuarına gittim. BRC my11 kite 1500 lira diyorlar 12 taksitle. Landirenzoyla konuştum mayısa kadar 1,4 ve 1,6 turbo opel motorlarına garantili lpg takacaklarını söyledi. Ayrıca lpg dolumunuda benzin depo kapağının içinden yapabiliyorlar. Şimdi düşüncemiz her şey yolunda giderse 1,4T astra j alıp artık duruma göre cosmo olur sport olur bilemem landirenzo lpg yi hiç acımadan taktırıp ayrıca F e de brc yi taktırıp binmek. Babam iki hatta dobloyu da sayarsak 3 arabayı napıcaz ne gerek var filan dedi ama annem bu çocuk kafasına göre binebileceği bir araba istiyor işte kalsın baktık olmuyor sonra satarız filan dedi :D Tabi evde hem j hem f olursa kim hangisini alacak kavgası da kaçınılmaz olur artık ama napalım :D Olmazsa lpg sorunsuz takılabiliyorsa insignia 1,6t alırız problem çözülür :D