astra f kasanın teknik özellikleri YARDIM

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra f kasa 98 model sedan ecotec motor var aracımda acaba teknik özelliklerini bilen varmı varsa yazabilirmi ya g kasanın özelliklerini buluyorum bilmediğimden diil ama maksat tanışmak sohbet ortamı hem detaylı bilgi almak

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasırga burak;332766' Alıntı:
Astra f kasa 98 model sedan ecotec motor var aracımda acaba teknik özelliklerini bilen varmı varsa yazabilirmi ya g kasanın özelliklerini buluyorum bilmediğimden diil ama maksat tanışmak sohbet ortamı hem detaylı bilgi almak
dostum 98 modeller 100hp 150nm torklu. 0-100 11.5sn max 188km katalog verisi. 90km sabit hızda 5.3 120km de 7lt benzin yakıyor. 500litre bagaj hacmi var. ben sana en iyisi kataloğunun resmini yükleyeyim...

bu arada resimdeki opel 98 model değilki?

Son düzenleme:

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yalnız bu 95-96 ecoteclerin verisi. 97-98 lerin farkı, tork 150 max hız 188km uluyor. max hız farkı janttan dolayı ileri geliyor ve 95-96 ecotec 100hp ler daha atak...

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolasın kardeş ya yalnız max. hız çok saçma olmuş araç çok rahat 200 deyiyo radar korkusuna gazdan ayağımı çektim o biraz saçma olmuş.bilgi paylaşımın için teşekkür

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolasın kardeş ya yalnız max. hız çok saçma olmuş araç çok rahat 200 deyiyo radar korkusuna gazdan ayağımı çektim o biraz saçma olmuş.bilgi paylaşımın için teşekkür

kadran hatası denen olay var, bütün markalarda olduğu gibi. orda 200 yazıyo ama aslında 190la gidiyorsun yaklaşık. benim 96 f ile 211 yaptım youtubede var hemde 6kişi:D

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum 98 modeller 100hp 150nm torklu. 0-100 11.5sn max 188km katalog verisi. 90km sabit hızda 5.3 120km de 7lt benzin yakıyor. 500litre bagaj hacmi var. ben sana en iyisi kataloğunun resmini yükleyeyim...

bu arada resimdeki opel 98 model değilki?

95 astranın özelliklerinide biliyomusun arkadaşım.ama ecotec motor değil.1.4 motor.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadran hatası denen olay var, bütün markalarda olduğu gibi. orda 200 yazıyo ama aslında 190la gidiyorsun yaklaşık. benim 96 f ile 211 yaptım youtubede var hemde 6kişi:D
ölemi harbiden :sorry: bende sevindiydim ya ama ne biliyim bayada gidince farketmedim ya olsun çaktırma milleti öle gazlıyom 220 de basarım aracımla die :)

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ölemi harbiden :sorry: bende sevindiydim ya ama ne biliyim bayada gidince farketmedim ya olsun çaktırma milleti öle gazlıyom 220 de basarım aracımla die :)
anladım dostum senin ilacın bende:D dostum şimdi bizim katalitik konvertörü tıkanmıştı. onu çıkarttık, ayrıca araçta performans buji var. birde carbon clean yaptır. seninkide yapar.ama aramızda sende çaktırma:)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım dostum senin ilacın bende:D dostum şimdi bizim katalitik konvertörü tıkanmıştı. onu çıkarttık, ayrıca araçta performans buji var. birde carbon clean yaptır. seninkide yapar.ama aramızda sende çaktırma:)
kardeş sen gsi yi aldınmı ya merak ettim bide dediklerin bana kaça patlar.bide ya carbon clen dediyin ne :eek: onuda açabilirsen memnun olurum.walla katalitik tıkandığını zannetmiyom yüksek devirlerde felaket kaçıyo ama yüksek devirlere çıkınca işte onu tıkalı olup olmadığını anlayabiliyorlarmı öle bişey yapsam eksozla oynattırmaz babacığım umarım anlamışsındır.yalnız jsv racing hava filtresi kışın %100 taktırcam onun sözünü aldım eğer fazla tutmazsa senin dediklerini aradan çıkartırım.

Son düzenleme:

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş sen gsi yi aldınmı ya merak ettim bide dediklerin bana kaça patlar.bide ya carbon clen dediyin ne :eek: onuda açabilirsen memnun olurum.walla katalitik tıkandığını zannetmiyom yüksek devirlerde felaket kaçıyo ama yüksek devirlere çıkınca işte onu tıkalı olup olmadığını anlayabiliyorlarmı öle bişey yapsam eksozla oynattırmaz babacığım umarım anlamışsındır.yalnız jsv racing hava filtresi kışın %100 taktırcam onun sözünü aldım eğer fazla tutmazsa senin dediklerini aradan çıkartırım.

selam dostum, gsi daha alamadım.pazarlık bitti sayılır ancak bendeki arabayı satamadım daha.satsam alırdım,ancak bayramdan sonraya kaldı...

dediklerin kaça patlar demişsin, ben çok oldu yaptıralı. ayrıca katalitik 100binde tıkanır yaklaşık.aslında tıkanmasından bunu iptal edip, düz boru değilde eksozcularda katalizörün yerine takılan eksozlar var onlardan taktırdım. ses seviyesinde babamın anlayacağı bir değişiklik olmadı.benimde babam sesi sevmiyor.

carbon clean, en kısası zamanla motor içindeki biriken tortulaşan pislikleri atmak demek.bizim burada 30-40 ytl ye yapıyorlar. benzin hortumunu çekip, makineye bağlıyorlar.burda ilaçla benzini karıştırıp araba 1 saat çalışıyor. motor içindeki pislikler atılmış oluyor.aracın performansı artıyor.ve hiç bir zararı yok. 60.000km de 1 yapılması lazım.

astra f lerde hava filitresi inanılmaz ses çıkartıyor:) valla jsv bilmem ama yed kullanıyorum.40ytl benden söylemesi.

bu arada performans bujisi gittigidiyor.comdan aldım. kargo dahil 50ytl ye geliyor.motor numarasını ve pazarlığını yapman lazım.düşünürsen yardımcı olurum...