astra f de lastik muamması

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu lastikçi birşeyden anlamıyor o zaman.F Kasalarda gls ile gl arasında abs ve çelik jant dışında ne gibi farklar var, mesela motor gücü ve kasaında heerhangi bir değişiklik var mı?

zamanında sahipleri alırken opsiyonları istemiş olsaydı gl lerimiz de gls ayarında olcaktı :)
donanımlar opsiyonmuş gl lerde sanırsam
başka fark yok

brhmone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
185 /60 r15 kullanıyoruz hiç bir sıkıntı yok ;)

Sanırım sizin araç sedan.Ama hb lerle fark yoktur herhalde.Yarın gidip 15 jant ve 185 60 15 lastik alacağım.Sonra da bu araca bu lastik olmaz diyen continental bayiinin önünde turlamaya başlayacağım:mad:
cevaplar için bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. Rahatladım valla yaris ve corsaları gördükçe sinir oluyordum...

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu lastikçi birşeyden anlamıyor o zaman.F Kasalarda gls ile gl arasında abs ve çelik jant dışında ne gibi farklar var, mesela motor gücü ve kasaında heerhangi bir değişiklik var mı?
gl - gls farkı
gls de extra otomatik anten arka koltuk başlığı sis farı çelik jant, boyalı tampon,çift hava yastığı, abs mevcuttur. bizdeki gl 96 model bunların hiçbiri yok. yalnız 98gl ler opsiyonel klimalı ve tek hava yastıklı. gl-gls ler 100hp bir fark yok yalnız, gl nin son hızı 190, gls 188km. lastik farkından diye düşünüyorum. 96gl ler 148nm torka sahip, 98gl-gls ler 150nm torka sahip.

edrekene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
195 55 15 En cok yakisani

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
biz 97 de alırken 250 lira farkediodu peeder almadı:D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı