Astra F Bütün iç led aydınlatma ve torpido kaplama resimleri ve anlatımı...

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süperötesi :good::good::good:

ah benimde elimden gelse hiç durmaz yapardım,:cry:

ellerine sağlık,paylaşım için teşekkürler...

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HayırLı olsun benimde aklımDa olan birşey ama uğraştıraCak diye düşüNüyorumm

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok güzel olmuş harika.....
yalnız gösterge cubuklarına kırmızı led koyarak işi dahada iyi yapailirsin.

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok harika. resimlerdeki kitaptan anladığım kadarı ile ODTÜ de öğrencisiniz. Ben de Anakara dayım. Bununla ilgili yardım talep edicemde yol yapıyorum :D. Dürüst olayım dedim. "çok harika" yarumundan da anlaşıdığı gibi şaırtıcı şekilde güzel olmuş. KAça mal oldu acaba. Ledler ve diğer malzemeler. Çok zaman alıyor mu ? Bu arada ben Ankaradayım bana yardım eder misiniz? :D

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok başarılı bi çalışma ve faydalı bilgiler (söküm için) elinize sağlık
ayrıca gösterge kısmı hariç kalan bölümün maliyeti ne kadar oluyor ? bilgilendirirseniz sevinirim

Son düzenleme:

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oradakı odtü kitabı ilgimi çekti :D ne kitabı o :) bende odtü elektronik bitirdim güzel iş çıkartmışşın bende yapayım oolmazsa ya :)

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
mükemmel olmuş; güle güle kullan; bende aynı şekilde söküp orjinal ampüllerin yerine beyaz led takmıştım; ama fotoğraflayamamıştım; fotoğraflaman iyi oılmuş; folyo da çok yakışmış; ama bu kadar değişiklikten sonra güzel bir cd-mp3 player iyi gider bence.......

warsem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle halilakel en kısa zmnda bi cd çalr alcam:D evet odtü öğrencsiytim o kitap more to read 1 hazrlık kitabı:D kaça mal olduğna gelince,ben ankaradayım ve ulus konya sokaktan aldım malzemeleri...ledlerin tanesi 25 krş dirençler 1kuruş,tek pahalı olan(oda pahalı dedğme pek bkmayın i
çlernde en pahalısı delikli ped)delikli pede de tanesine 2tl verdim:D toplam bana maliyeti göstergeler hariç 10 milyon he tabi havyanız varsa yani blmeyenler için lehim makinesi...yoksa bi 15 lirada o...gstergeler de zten çok tutmadı yani bütün ışıklandrmayı toplam 15 liraya mal etttim..aslında gsterge kadranlarıına evet kırmızı ışıklandrma ypcktım fakat içini açtığmda iyice parçalamm grektğni ve çok hass oldkları için bozlma olslklarını dşnerk vaz gçtim..çnkü tmamen skmk ve küçck bi yere ledleri monte etmk grekiyor.bu gözümü korkuttu açkçası..maliyet herkesn ypblceği gbi,fakat emek grçkten paha biçilemez:D:D ben o klima dğmelerini sökp geri takacağmda arkdı telleri tkmak için elimi ayğmızı koyduğmz yerin ordan kolumu sokarak yptım:D emek ve dikkt grek kesnlkle bide acele yprsanz özenmzsenz kesnlkle bi sorn çkıyor..bunları ypmk için prmğnzı hvyaya değdrmyisökp takkrken kollarnzın kıpkrmızı olup soyulmasını düşünmemenz grekiyor:D:D:D:D:D