astra enjoy nasıl araba

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu arada ben de astra hb 1.3 cdti arıyorum. bunda kaç çeşit şanzıman var? ayrıca şu an forumları falan araştırıyorum. ama c segmentte hb dizel önerilenler arasında astra yok denecek kadar az. nedir bunun sebebi? tam kafaya koymuştum astra alacam diye şimdi vazgeçmek üzereyim. siz olsaydınız c segmentte dizel ve hb olarak ne alırdınız? benim tercihlerim arasında astra leon golf focus auris var. ama bilemiyorum hangisi olsa. eski aracım corsadan dolayı astra daha ağır basıyor ama tavsiyelere açoğım.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düz vites 2006 astra enjoy düşünürseniz ben aracımı satıyorum ;)

evet gördüm. fakat dizel ve düşük km de bi araç arıyorum.teşekkürler ilgi için.
yanlız yorumunuzu beklerim astra için.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
fiyatına göre alınabilicek bir araçtır astra öyle kronik arızası vs yoktur bence alabilirsiniz düz vites kullandığım için düz vitesi anlattım ben otomatik viteslerde arıza yaşayanları gördüm duydum ancak kullanış tarzındanmı arıza çıkarttı o araçlar bilmiyorum h.olsun şimdiden alacağınız araç

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatına göre alınabilicek bir araçtır astra öyle kronik arızası vs yoktur bence alabilirsiniz düz vites kullandığım için düz vitesi anlattım ben otomatik viteslerde arıza yaşayanları gördüm duydum ancak kullanış tarzındanmı arıza çıkarttı o araçlar bilmiyorum h.olsun şimdiden alacağınız araç

çok teşekkür ederim. ben de duymuştum otomatiklerde sorun olduğunu. geçen hafta sattığım aracım 2005 corsa 1,3 cdti enjoy easytronic sport paketti. hiç sorun yaşamamıştım easytronicte. yine otomatik alırım diye düşünüyordum ama astraların bu sorununu duyunca düz vitese dönüyorum şimdi.

bakalım kısmet artık. karşımıza ne çıkacak bilemiyorum. peki astra yerine alacak olsaydınız hangi aracı alırdınız? (2007 üstü,dizel)

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
407 1.6 dizel alırdım fiyat kalite oranında en kaliteli araç bence veya biraz daha pahalı olarak 159jtd alırdım şahsi fikrimdir

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben 2-3 senedir kullanıyorum 2005 model aracım easytronik vites canavar gibi şuana kadar hiç bi problem çıkarmadı 65 bin km. de çok memnunum tavsiye ederim çok rahat ve bi o kadar da seri ...

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler. şu an elimde 2-3 aday var onlar arasından seçimimi yapacağım gibi. 2 si manuel 1 i easytronic.
kısmet diyelim artık.

magic_ocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede manuel dusunebılırsınız easy...lerde sorun yasayanları gordum..

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astranın tüm modellerinde esp yok mu? yoksa ilanlarda bilmedikleri için mi yazmıyolar?