astra enjoy 2008 direksiyon eskimesi

Puxavida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar astra enjoy 2008 aracım henüz 55bin km de olmasına ve çok kullanılmamasına ragmen direksiyonda ufak tefek eskimeler var. sanıyorum kullanım esnasında ellerin terlemesiyle deri yıpranmıs olsa gerek. 2008 model bir aracın direksyonunu bu şekilde görmek hoşuma gitmiyor açıkçası:/ Bu konuda yapılabilicek bişi varmıdır? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
internetten araştırın carubun çok güzel deri dreksiyonları var hemde dikişli

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar astra enjoy 2008 aracım henüz 55bin km de olmasına ve çok kullanılmamasına ragmen direksiyonda ufak tefek eskimeler var. sanıyorum kullanım esnasında ellerin terlemesiyle deri yıpranmıs olsa gerek. 2008 model bir aracın direksyonunu bu şekilde görmek hoşuma gitmiyor açıkçası:/ Bu konuda yapılabilicek bişi varmıdır? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
:) sizinki yine iyiymiş, benim direksiyon simidi 11.000 km de resmen pütür pütür döküldü. garantiden değiştirildi. zaten o km de çok trajikomik bir durumdu ve başka bir şey düşünülemezdi. aracımı teslim almaya gittiğimde ise bana bu direksiyon simit derilerinin yeni gelenlerde zaten daha farklı olduğundan bahsettiler, sanırım 2009 yılının eylül ayı falandı... yani daha 1 yıllıktı aracım. değiştikten sonra yaklaşık 15.000 km oldu çok şükür herhangi bir sorun yok. size tavsiyem garantiniz bitmediyse servise bir gösterin ve direksiyon simidini temizlerken herhangi bir temizlik maddesi kullanmayın. saygılar...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2008 arabanın garantisi yokmu :(

benim vectra aracın 13. yılda eskidi

kötü reno derler 6 yıllık megane ın direksiyon showroom daki gibi

sanırım lokantadan çıkınca elinizi sildikten sonra mendili direksiyon ve torpidoya sürenlerdensiniz:(