Astra Classic Sedan 2012

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Barış abi tıtreşimi diyorsan tam 2800 devirde var her viteste yapıyor bunu 120 sabit giderken tam bu devirde oluyor can sıkıcı bir durum

cybercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu araca ideal yakıt için kaç devirde ve uzun yolda hangi hızla gitmek en ekonomik oluyor hala çözmüş değilim :) Fakat bunu söylerken uzun yolda 35 kuruş yakıyorum.

Grkem37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cruze 1.4 140 bg Turbo sport plus 43.500 tl , sizce en az 10 yıl kullanmak için cruze almak mı astra h sedan enjoy plus 1.6 115 bg mi? her ikiside 0 km

Vectra c2 kullanıcısıyım.

PİELSTICK PA4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Chevrolet'in aslında bir Daewoo olduğu göz ardı edilmemeli. Motor performansının yanında Opel'in diğer artılarını verebiliyor mu bunları düşünmek ve ona göre karar vermek gerekir. Öte yandan Astra ikinci elde daha fazla pirim yapar. Ama sadece performans odaklıysanız 1.4 turbo atmosferik 1,6'dan daha iyi olacaktır. Ben Astra alırken Cruze'yi hiç düşünmedim. Gösterge tablosunu hiç sevmiyorum. ( boru tipi )

PİELSTICK PA4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H boru tipi gösterge kısmen bu araçta da var ama kötünün iyisi.

PİELSTICK PA4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Barış abi tıtreşimi diyorsan tam 2800 devirde var her viteste yapıyor bunu 120 sabit giderken tam bu devirde oluyor can sıkıcı bir durum

Evet devir göstergesine bakmamıştım o titreşimde. Tam 2800 devirde yapıyor gibi geldi bugün bana da.. Uzun yolda bir kez daha deneyeyim. 120'den çok 90-110 arası yapıyor gibi. Aman tek kusuru o olsun. Bu arada bizim astraların cam suyu koyma borusunun yeri çok iyi seçilmiş. Diğer kullandığım araçlarda deliği tutturmak için bazen akrobasi yapıyordum. ::D Bir de kaputu her açıtğımda demir çubuğu yerinden kaldırıp sabitleme derdinin olmaması çok keyifli.

merdo06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı titreşim benim araçtada var 90-100 civarı yapıyor.ama ondan sonra arac sanki turbo açıyormuş gibi çekişi kuvvetleniyor bununla alakalı olabilir diye düşünüyorum maksimumunu ondan sonra veriyor gibi

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
43000 tl ye ,
2 el astraj 1,4 turbo sport,
az km li en fazla 20000 km ve 41000 e kadar bulabilirsin,

sedan istiyorsan astra j nin 2 ele düşmesini bekle,

ama cruze ile asrtra h arasında kesinlikle cruze...