Astra Classic Mi Corolla Mi????

tween&ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra tabiki.. arkadaşımın toyotasını kullanınca sanki virajdan kopcakmışım gibime geliyo.. astranın yol tutuşuna yaklaşamaz bile..

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzatmaya gerek yok bence astra astra astraaaaaa ! yerim toyotasını bırakalım japonlar video camera yapsın

mustafa1339

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota bizim astralara göre daha sorunsuzdur

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Diğer konuları bilmem ama konfor (süspansiyon) açısından corolla astradan daha üstün. Sert süspansiyon astrayı bitiriyor. Babamda 94 corolla ben de 2004 astra var. Corolladan sonra astra bana çok sert geldi. Konfor bir hayli farklı.

Yol tutuş, mekanik, elektronik şu bu gibi konuları bilmem. Ancak corollanın 94 de yakaladığı konfor 10 yaş daha genç astradan üstün.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende araba almadan önce çok kararsız kaldım. ilk tercihim coralla (2003-2007 model arası sedan kasa) 2. tercihim astra clasik 3. tercihimde megan dı (2. eli iyi olduğu için)

şlimdi astra aldım çok sert bi araba lastik havalarını 30-31 bastığımda tavşan gibi zıplayarak gidiyorum
gözüm hala corallada kaldı. sanırım hepimiz opelci olduğumuz için astrayı çok abartıyoruz.

Bence corolla

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
corrolla motor olarak çok seri 1.6 110 bg düzlükte astrayı yer ama yol tutuşunu bilemicem hiç kullanmadım