astra chıp uygulatan varmı

salih3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra chıp uygulatan varmı

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra chıp uygulatan varmı

Yapmadım, asla da yaptirmam. Dün internette gördüm, 1.4 T 140 HP 200 NM'yi chip ile 179 BG 256 NM yapabiliyorlarmış, ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra da yeni nesil bir elektronik sistem mevcut ve henüz çoğu firma Astra ya uygun modifikasyon formülüne sahip değil.

Astra gibi hassas ve yığınla elektronik aksamın bulunduğu yeni nesil bir araca chip tuning yapılmasını şuanki şartlarda tavsiye etmem.

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

palmite

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra 1.4 140 bg

Arkadaşlar selam

Daha önce bu forumda yazmıştım bir arkadaşım astra 2012 model j 1.4 140 beygir aracı var  racechip taktırdı  fakat direksiyon titremesi ve devamlı agrıza ışıgı yanma problemi vardı ve ne yaptıysa birturlu cozemedi . Memnun kalmamıştı ve orjinale cevirdi aracını butun şikayetler biranda kayboldu aracı ben bizat test etim her iki haliyle .

Gecen havta bir makale okudun Opelerle ilgili bir seri diğer seriyı tutmuyomuş anlamında. Bunu raceChip de dogruladı Almanyada da aynı problem varmış ve aracıma bende taktırdım bi denemek amacılla . 1.4 140 bg 2011 model ve hiç bir sorunla karşılaşmadım araba muthiş oldu ve en son seviyede kulanıyorum (7) seviye . Hiç bir sorun çıkmadı bunu bana birisi anlatsa inanmıycam kendim dahi inanamIYORUM  :) iki arac arasında 2 ay fark var ve benimkinde hiç bir şikayetim yok . :)

O

ozzy34

Bilgi Girilmemiş

Tolga KARACA link' Alıntı:
Astra da yeni nesil bir elektronik sistem mevcut ve henüz çoğu firma Astra ya uygun modifikasyon formülüne sahip değil.

Astra gibi hassas ve yığınla elektronik aksamın bulunduğu yeni nesil bir araca chip tuning yapılmasını şuanki şartlarda tavsiye etmem.
bende scirocco ve polo gti vardi bundan once vw sadece motorda 84 tane sensor elektronik alicilar var eger onda sorun cikmadiysa opelde cikmaz
en kotu ihtimal onumuzdeki hafta hbr veririm  okkk

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

palmite link' Alıntı:
astra 1.4 140 bg

Arkadaşlar selam

Daha önce bu forumda yazmıştım bir arkadaşım astra 2012 model j 1.4 140 beygir aracı var  racechip taktırdı  fakat direksiyon titremesi ve devamlı agrıza ışıgı yanma problemi vardı ve ne yaptıysa birturlu cozemedi . Memnun kalmamıştı ve orjinale cevirdi aracını butun şikayetler biranda kayboldu aracı ben bizat test etim her iki haliyle .

Gecen havta bir makale okudun Opelerle ilgili bir seri diğer seriyı tutmuyomuş anlamında. Bunu raceChip de dogruladı Almanyada da aynı problem varmış ve aracıma bende taktırdım bi denemek amacılla . 1.4 140 bg 2011 model ve hiç bir sorunla karşılaşmadım araba muthiş oldu ve en son seviyede kulanıyorum (7) seviye . Hiç bir sorun çıkmadı bunu bana birisi anlatsa inanmıycam kendim dahi inanamIYORUM  :) iki arac arasında 2 ay fark var ve benimkinde hiç bir şikayetim yok . :)
Daynoya soktunuzmu kac beygir kazandi
Yakit ne durumda oldu.

uz8521

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra j 1.3 sport aracıma performans chip taktırdım yaklaşık 20 gündür kullanıyorum herhangi bi arza ışıgı vs. gibi bi sorunla karşılaşmadım aracımda artı olarak seri ve yakıt anlamında sabit hızda düsüs oldu tavsiye ederim

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

chip taktırdım derken box filan mı taktırdınız yoksa yazılımmı yaptırdınz?

uz8521

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

box taktırdım yazılım serviste baya pahalı atıyolar