astra çeki demiri

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra çeki demiri

ozgun88 link' Alıntı:
hem de nasıl çekti abi arkamdan linea nın selektör attığını görenler şaşırdı  005hihih 005hihih 005hihih
hakan bızım çantalarda bıde sıyah ınce uzun bır demır var o ne işe yaarıyor pekı bılıyormusun şuan resmını cekıp koyamaadım ama sendede olmaı lazım

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
hakan bızım çantalarda bıde sıyah ınce uzun bır demır var o ne işe yaarıyor pekı bılıyormusun şuan resmını cekıp koyamaadım ama sendede olmaı lazım

çeki demirinin bulunduğu çantadaki 2. aparatı diyorsun galiba abi. onu da ilk kez geçen akşam arkadaşımın aracı çekmek için çeki demirini ararken gördüm ama karanlıkta incelemedim açıkçası malum hava da -20 ile -25 arası da olunca :) az bir şey hatırlıyom ama inceleyemedim nedir?

aga hatta şunu diyim aracı alırkenki gösterim dışında (onu bile hatırlamıyom tam) ilk kez açtım baktım diyebilirim Allah muhtaç etmesin ordaki aletlere

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
çeki demirinin bulunduğu çantadaki 2. aparatı diyorsun galiba abi. onu da ilk kez geçen akşam arkadaşımın aracı çekmek için çeki demirini ararken gördüm ama karanlıkta incelemedim açıkçası malum hava da -20 ile -25 arası da olunca :) az bir şey hatırlıyom ama inceleyemedim nedir?

aga hatta şunu diyim aracı alırkenki gösterim dışında (onu bile hatırlamıyom tam) ilk kez açtım baktım diyebilirim Allah muhtaç etmesin ordaki aletlere
onun ne işe yaradığını bende bılmıyorum onun ıcın sana danıştım olmazsa yarın ben bı ekın otoya gıdeyımde bı sorayım şu baytar takımlarına bakalım ne sayıklayacaklar bana

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
onun ne işe yaradığını bende bılmıyorum onun ıcın sana danıştım olmazsa yarın ben bı ekın otoya gıdeyımde bı sorayım şu baytar takımlarına bakalım ne sayıklayacaklar bana

005hihih bende çıkarıp bakabilirim yarın

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thnxx

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
havalaar nasıl erzurumda bıraz sakınleştımı bıraz olsun karlar erıdımı 

hava durumunda erzurum için ne diyorsa burası 10 derece daha düşük aga şu sıralar.
yaklaşık 15 gündür her sabah -15 le uyanıyoruz gece de -25 ve altı oluyor
cuma günü burdan -20 ile çıktım erz e gittim -2 oldu palandöken e çıktım +1 oldu sıcaklık kar yağmadıkça sıkıntı havalar

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Birçok kişiye ''Burada yaşanmaz''ı öğretti. Bu konuda dikkatli ol :)

10 yıla doğru gidiyorum recai Allah verede çektiğimiz sıkıntıyı hayırlısıyla gönlümüzce bi yere tayinimiz çıkarak ödüllensek
daha bi 2 yıl daha burada gözüküyorum