astra cd mı vectra comfort mı

astra cd mi vectra comfort mı

• astra cd

Oy: 7 36.8%
  • vectra comfort

Oy: 12 63.2%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelemem malesef ama veriler ortadayken konuyu uzatmayı pek doğru bulmuyorum... ikisininde ş.dışı yakıt tüketimleri aynı sayılır.

110km hızla 5. viteste comfort atıyorum 3000 devir çevirirse cdx 2400 çevirecektir bunu da hesaba katmak gerek.Ayrıca anlık tüketim ekranını takip etmenin avantajıda var.Gaza milimlik dokunmak bile anlık tüketimi arttırıyor.1300 küsür kiloluk aracı 103 beygirle taşımak ile 136 beygir ile taşımak arasındaki farkıda eklemek isterim.Söylemek istediklerim bunlardı kusura bakmayın, maksadım sdk yarıştırmak değildi...

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
110km hızla 5. viteste comfort atıyorum 3000 devir çevirirse cdx 2400 çevirecektir bunu da hesaba katmak gerek.Ayrıca anlık tüketim ekranını takip etmenin avantajıda var.Gaza milimlik dokunmak bile anlık tüketimi arttırıyor.1300 küsür kiloluk aracı 103 beygirle taşımak ile 136 beygir ile taşımak arasındaki farkıda eklemek isterim.Söylemek istediklerim bunlardı kusura bakmayın, maksadım sdk yarıştırmak değildi...

estağfurullah öyle şey olur mu . bende teknik verilerden yola çıkarak söyledim zaten. çevremde kullananlar vs de var. örnek olarak teknik verileri de paylaşayım;

1.6 comfort: http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=2262

2.0 cd: http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=2268

1.6 ş. dışı tüketimi 100 km'de 5,7 lt 2.0 ş.dışı 6,4 lt.

usta...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra cd için çok sert araba diyolar yani süspansiyonlar sert diyolar konforsuz bi aracmı siz ne düşünüyosunuz bu konuda

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sert amortisor iyidir severim konfordan belki calar ama viraj kabiliyeti artar

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel araçlar genel olarak sert süspansiyonlara sahip. konfor olarak belki biraz rahatsız olabilir ancak virajlar vs gayet iyiler. sertlikten yakınıp yumuşak süspansiyon seçenlerde memnuniyetsizlik yaşayanlar var. eğer kullanma imkanınız varsa daha güzel olur. en azından kendi fikriniz oluşur. isterseniz sonrasında sizde yumuşak süspansiyon tercih edebilirsiniz.

usta...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında 2 sene once bı astra elegance sedan kullanmıstım 2002 modeldı arkadasımın dı arac bıkac tur attım parke yolda cok serttı kullanımı ve on taraftan rahatsız edıcı sesler gelıyodu broadway bundan ıyı demıstım cocuga oda bana ön takımda arıza var ondan oyle gelmıstır sana falan demıstı bende insallah oyledır demıstım mahallede bırınde var 2000 cd hb bıde onu kullanıyım ben en ıyısı

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol durumuna göre ses gelmesi değişebilir. ön takım sıkıntısı da varsa tuzu biberi olmuştur. mahallede var dediğiniz arkadaşınızdan rica edin. alın aracı biraz gezinin aklınız pek bi soru işareti kalmaz. mahalle aralarında, eğimlerde, rampalarda gezinme imkanınız varsa en güzel test sürüşü olur sizin için.