astra cd mı vectra comfort mı

astra cd mi vectra comfort mı

• astra cd

Oy: 7 36.8%
  • vectra comfort

Oy: 12 63.2%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

usta...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sevgili opelciler kullananlar yorum yaparsa cok sevınıcem yakıt sorunsuzluk performans göz önüne alındığında sız olsanız hangısını alırdınız 26 yasındayım ilk aracım olucak bu arada tesekkurler :bir::bir::bir: (resımler temsılıdır)

Ekli dosyalar

• astra.jpg
    astra.jpg
    91.7 KB · Görüntüleme: 38
  • vectra.jpg
    vectra.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 38

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendim vectra b2 comfort kullanıyorum. 1.6 motor var yakıtı makul derecelerde. kasa biraz ağır kaldığından çok atak bir araç değil ancak astra ile arasında çok bir fark yok. bana sorarsanız hem genişlik hem segment farkından dolayı vectra seçerdim.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu iki araç karşılaştırmasında bir vectra B2 kullanıcısı olarak tercihim Astra Cd olur.
Ancak Vectra B2 nin 2.0 motor olması durumunda Vectra derdim.
1.6 motor vectra b ye zaten küçük geliyor, üstüne bu benzin fiyatları yüzünden lpG de olunca araç sürmek size keyif vermez. 1.6 Astra yeterli motoru ve CD nin yeterli donanımı size keyif verir.
Asıl olan sizin ihtiyacınız... Mesela geniş bir bagaj ve iç mekan ihtiyacınız varsa kesinlikle vectra... gibi.. Şehir içinde çok kullanıyor, klima calıştırıyor iseniz Astra gibi...
Bayram tatilinde 1. günden 4. güne kadar (bayram 3. günü ertesi) 1700 km yol yaptım... inanın hiç yorgunluk hissetmedim. Full klima açıktı ve hiç üzmedi... Vectra bu konuda çok başarılı bir araç...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
eski bir vectra cı olarak bende vectra diyorum. 2.0 şiddetle tavsiyemdir

usta...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ilk arabam da vectra bana buyuk gelır zaten nişanlıyım 13 km ilerde nişanlımın evi ve karayollarında calısıyorum iş aracıyla gunluk 200 km yol yapıyorum standart bakımlarıı yapıp bos vakıtlerımde ılgılenıp severek kullanabılecegım ekonomık ve saglam bı arac ıstıyorum astra cd bıraz daha performanslı vede benım ısteklerımı her turlu karsılar dıye dusunuyorum bıde beyaz olsun ;)

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performans olarak (1.6 vectra için) aralarında pek bir fark yok. dediğim gibi kalkış anında vectra biraz daha hantal. ş. içi trafiğinde yarış yapmayacaksanız size yeterli gelecektir.

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectranın 1.6 comfort donanımlısı yeterli bir araçtır ancak yakın fiyatlara, dolu dolu bir 2.0 cdx hem daha keyifli, hemde daha mantıklıdır.Yakıt konusunda şehir içinde 1.6 dan yaklaşık 20 kuruş fazla, şehirler arası 20 kuruş az yakar.Astra vectranın rakibi değildir zaten alt segmentidir...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bende astra cd diyorum vectra cdx kullanıcısı olarak ama arkadaşında dediği gibi vectra 2.0 olsa idi kesinlikle vectra derdim.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectranın 1.6 comfort donanımlısı yeterli bir araçtır ancak yakın fiyatlara, dolu dolu bir 2.0 cdx hem daha keyifli, hemde daha mantıklıdır.Yakıt konusunda şehir içinde 1.6 dan yaklaşık 20 kuruş fazla, şehirler arası 20 kuruş az yakar.Astra vectranın rakibi değildir zaten alt segmentidir...

vectra 1.6 ş. içi kullanımda az yakar ancak ş. dışında 2.0 a göre çok yakmaz. hemen hemen aynı olmakla birlikte uzun yolda 2.0 a göre daha az bile yakabilir.