Astra bertone 125 hp ama???

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de oksijen sensörün bozuksa ve arada arıza lambası yakıyorsa o zaman da aracın kasılır ve son sürate çıkmakda zorlanır .
Benim başıma gelenler egzost,depo havalandırması,ve oksijen sensörü ayrı zamanlarda bu üçü yüzünden aracımın tam performansına ulaşamadığına ben ve aracı kullanan arkadaşlarım şahit olmuştuk.

herhangi bir arıza lambası yanmıyo.sizin söylediklerinizden gidince.Baskı balata büyük ihtimalle bitmeye yakın..bitmeye yakınsa olur demişsiniz oto sanayide,bide bir arkdaşım kullandığında öyle demişti..büyük olasılıkla baskı-balata gibi duruyo şuanda..depo havalandırması hakkında şu an bilgim yok.hiç benzin konurken deponun sesine dikkat etmemiştim..

siz ne dersiniz ?baskı-balata nın ömrü bitimişse(bitmeye yakın ise) benim yaşadığım bu sorun normal mi?yani baskı -balata bitince motorun gücünü yere yansıtamaması normal ?

Teşekkürler C:C

Son düzenleme:

asil23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baskı balata ömrünü dolmuşsa eğer araç yüksek devirlere çıkmaya çalışırken motorun gücünü şanzımana tam iletemez.Niye çünkü baskı balatayı sıyırıyor ve tam olarak birlerini kavrayamıyorlar bu yüzden de güç iletminde bir sorun meydana geliyor.Araç Kaç km dir sizde ne zamandır değişmediniz baskı balatayı?

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç 4 senedir bende,ilk aldığımızda değişmiş olabilir.sonrasında değişmedi.

89000 de almıştım.simdi 140.000 de...50000 km olmuş

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben usta değilim ama mantık olarak bitmeye yakın bir balata ya da cok eskimiş özelliğini yitirmiş bir baskı volana gerektiği gibi yapışamayacağından (balatayı volana tam yapıştıramayacağından) arac son sürate cıkmakda zorlanır gibi geliyor bana ...

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer üsküdar yakınlarındaysan tadığım ve güvendiğim özel servis var baktırırız.

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben usta değilim ama mantık olarak bitmeye yakın bir balata ya da cok eskimiş özelliğini yitirmiş bir baskı volana gerektiği gibi yapışamayacağından (balatayı volana tam yapıştıramayacağından) arac son sürate cıkmakda zorlanır gibi geliyor bana ...

saolun teşekkürler..

hurkan_gt500

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra bertone 1.8

bendede bertone var 1.8 ama çok rahat 200 yapıyor enjeksiyon temizliği şart diye düşünüyorum