Astra aracınızı yıkatmayın!...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra aracınızı yıkatmayın!...

OGOKTAS link' Alıntı:
Ben sirket araci kullaniyorum, ben firsat buldukca keyif amacli kullaniyorum. Ozmaman ikimizde sansliyiz tatil donemi uzun yolda deneyimli copilotlar cok ise yariyor :)

Ben bu konuda kılımdır, hanıma "bu düz fites sen süremen" diye uzun yolda da vermiyorum, otomatik olsa bu kez başka birşey uydururum  general_hoho

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Ben sirket araci kullaniyorum, ben firsat buldukca keyif amacli kullaniyorum. Ozmaman ikimizde sansliyiz tatil donemi uzun yolda deneyimli copilotlar cok ise yariyor :)
ozdemır  benım co pılot benım yanımda oturmayı brak arka tarafa gecıp uyuyor ondan sonra sınan bı solukta Adapazarı kırşehır arası 6 saatte gıdıyor :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ben bu konuda kılımdır, hanıma "bu düz fites sen süremen" diye uzun yolda da vermiyorum, otomatik olsa bu kez başka birşey uydururum  general_hoho

Ya biz araba almaya niyetlenince bizimkine İst. Trafiginden biktim otomatik alalim dedim bizimki kesinlikle kabul etmedi manuel aldik. Bizde sokmuyo o bahane ama uzn yolda ben vermedikce istemiyor ama alinca da en az benim kadar yol gitmeden vermiyor. Koc burcu oldugundan arkadas biraz inatci :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Ya biz araba almaya niyetlenince bizimkine İst. Trafiginden biktim otomatik alalim dedim bizimki kesinlikle kabul etmedi manuel aldik. Bizde sokmuyo o bahane ama uzn yolda ben vermedikce istemiyor ama alinca da en az benim kadar yol gitmeden vermiyor. Koc burcu oldugundan arkadas biraz inatci :)

Vay canına vallaha helal, hayatımda 2. kez otm yerine manuel isteyen bir bayan duydum.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Vay canına vallaha helal, hayatımda 2. kez otm yerine manuel isteyen bir bayan duydum.

Ozaman sunuda anlatip konuyi noktalayayim arkadas evlenmeden 2005 vectra ile e5 te beykentte 180ile giderken bariyerleri asip 10 metreden asagi yine alttan gecen baglanti yolunun kenarindaki yesillige uctu arac pert ama allahtan kendisinde sadece hava yastiklaeinin morarttigi gozler vardi  :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Ozaman sunuda anlatip konuyi noktalayayim arkadas evlenmeden 2005 vectra ile e5 te beykentte 180ile giderken bariyerleri asip 10 metreden asagi yine alttan gecen baglanti yolunun kenarindaki yesillige uctu arac pert ama allahtan kendisinde sadece hava yastiklaeinin morarttigi gozler vardi  :)

Valla Allah korumuş. (:)

Mühim olan şimdi nasıl gidiyor? :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Valla Allah korumuş. (:)

Mühim olan şimdi nasıl gidiyor? :)
Aynen Alah korumus ve arac harbiden saglammis genelde o hizda bariyerler arabayi biciyor
Az once bizde evde onu konustuk kayinvalideden iki araba geldik Temde ben pesinden geldim 120yi gecmedi zaten sakinkullandigi arabanin tuketiminden belli.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Aynen Alah korumus ve arac harbiden saglammis genelde o hizda bariyerler arabayi biciyor
Az once bizde evde onu konustuk kayinvalideden iki araba geldik Temde ben pesinden geldim 120yi gecmedi zaten sakinkullandigi arabanin tuketiminden belli.
valla bana pek ınnadırıcı gelemdı ozdemır o fırtına oncesı sesszıkltır kesın sen olmadan kuduruyordur o baksana vectra ıle 180 le gdıyormuş

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

special_prayer
CALİBRA BG link' Alıntı:
valla bana pek ınnadırıcı gelemdı ozdemır o fırtına oncesı sesszıkltır kesın sen olmadan kuduruyordur o baksana vectra ıle 180 le gdıyormuş

Aileden baba ve abileri saglam arac kullaniyorlar ama suan ben biraz sert kullansam rahatsiz oluyor, cok tepesi atarsa basar ama normal sartlar da sakin kullaniyor ve aracin tuketim degerleride  sakin gibi gosteriyor ama bilinmez :)