Astra afl

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar her bi xenon mercekli farlarda afl modu donanimi bulunmaktamidir (yada opellerde ) ?

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok diye biliyorum ama bence olmalı..AFL farlar ile bi-xenon farlar arasında pek bir fark göremiyorum..Yani 2sinde de bi-xenon var,stop ve sinyallerin konumu aynı,afl li olanda bile köşe lambası yok(hadi bu fark diyeceğim) ama tek fark farın altında afl powermodül beyninin takılacağı ekstra giriş olmalı...

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracim fabrika cikisli bi xenon var ama yukseklik ayarini falan nasil ayarliyor otamatik mi anlamadim. op com ile afl modunuda aktif ettim ama mercekleri ayarlamiyor. internetten biraz okudum bi xenon lar fabrika cikisli afl modu var diyorlar ne kadar dogru tabiki bilmiyorum . o konu dusundurdu biraz beni. araci ilk calistirdigimda merceklerde tik oynama yok :S

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Xenon araçlarda far ayarlama otomatik yapılır..1 adet AFL kontrol ünitesi ve power modül gerekiyor 2 adet..Bir de tesisat çekilmeli tabi..

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
himm saol hocam ilginiz icin. op com dan aktif ettim kontagi acarken afl simgesi cikiyor ama ayar yapmiyor sanirim afl modulu yoktur sanirim aracimda. ama opcomda afl kismina goruyorum donanim tanir gibi afl modu secenekleri cikiyor o dusundurdu birde beni anlamadim.

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
afl işi tamamen ayrı bir sistem.. aktif etmekle malesef çözülmüyor

ASTRA H - 52 DV 649: AFL/AHL Project

incelerseniz detaylar konuda var

tskler ilginize sanirim bendeki ahl sistem sadece . afl tamamen sensorlere bagli olarak calisiyor . keske hersey bir entere basarak yapilsa afl sistemi :rakir:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
himm saol hocam ilginiz icin. op com dan aktif ettim kontagi acarken afl simgesi cikiyor ama ayar yapmiyor sanirim afl modulu yoktur sanirim aracimda. ama opcomda afl kismina goruyorum donanim tanir gibi afl modu secenekleri cikiyor o dusundurdu birde beni anlamadim.

Sizin araç Şükrü Abi nin astrasındaki gibi..Yani alt yapıda tüm donanımların temel devreleri var..Avrupa da bulunduğunuz için AFL ile ilgili gerekli parçaları temin edebilirsiniz..Benim araçta da aynı menülere giriş oluyordu..Sağ köşe lambası devresi,sol köşe lambası devresi vs gibi linkleri aktive edebiliyorduk,daha önce ben de bunu denemiştim..Ama ekstra tesisat ve parça alınmalı söylediğim gibi..Murat Abi link vermiş..Takip ederseniz iyi olur..Bence bırakmayın bu işi..Özellikle de gece sürüşlerinde inanılmaz iyileşme oluyor standart farlara göre..

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok hosuma giden ozelliklerden biri gercekten . gece suruslerinde hem karsidaki icin hemde kendi gorus alanimiz icin cok guvenli bir ozellik . yakin bir zamanda servise goturecem afl ozelligi icin.taktirmayi dusunuyorum.hocam masallah allah kaza bela vermesin araciniz cok guzelmis. super tuning cok yakismis.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servis deli para ister bu işe..