astra 1,6 üç problem

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3. problem servo dreksiyon pompası olabilrimi? kapalı garajda veya sessiz ortamda park halindeyken dreksiyonu çevirdiğinizde sesn şiddeti artıyorsa servo reksiyon sesidir ses yapması normaldir.

nonseyyah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşımlarınız için teşekkür ederim. evet birinci problemi çözemiyorum. her tamrci bi şey söylüyor. benzin pompasını değiştim aracı sadece benzinle kullandım araç 1 hafta düzgündü. 40-50 km lpg ile kullandım. tekrar arızalandı. şimdi lpg tankındaki lpg yi sonuna kadar bitireceğim aracı bir müddet benzinle kullanacağım umarım bu sorunu çözer. akü marş motorunada bakıldı sorun yok.

o_kavuk

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladim abicim, iyi bir ustaya gostermek lazim sanirim.
uzun sure once maslak dogus power centerda audi R8 e binme firsatim oldu, inanirmisiniz arabanin kapisini acarken bizim astralarda direksiyondan gelen vizilti sesinin aynisi =))

nonseyyah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SORUNUM ÇÖZÜLDÜ (1. SORUN)
arkadaşlar depodan benzin gönderen kısa bir hortum var. o hortumda küçük bir çatlak vardı. bu çatlak hava yaptırıyormuş hortumu değiştik düzeldi. inanamadım düzeleceğine ama düzeldi. küçücük bir çatlak 1 ay uğraştırdı beni. boştan yere yakıt pompam değişti. umarım sorun tekrar etmez..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3. problem servo dreksiyon pompası olabilrimi? kapalı garajda veya sessiz ortamda park halindeyken dreksiyonu çevirdiğinizde sesn şiddeti artıyorsa servo reksiyon sesidir ses yapması normaldir.
Genelde Kalorıferden Geliyor İç Dıss Hava Olayı Mekanızmasından

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Evet ben de birinci soru için öncelikle akünün kontrol edilmesini ve bilgi ekranındaki depodaki benzinle gidilecek menzilde 100 km altına düşülmemesini öneriyorum